ČASTO POKLÁDANÉ OTÁZKY

TECHNICKÁ PODPORA
Vyhrazuji si právo odpovídat na vaše dotazy dle pořadí došlých emailů. Obvyklá čekací doba na odpověď je 3-5 dnů. Děkuji za pochopení. 

Proč neodpovídáš na zprávy, emaily, whatsapp, na sociálních sítích? Je to urážlivé.

Emailům, dopisům, podnětům, reakcím, vzkazům se věnuji ve své pracovní době od pondělí do pátku mezi 9:00 a 18:00. Obvyklá čekací doba na odpověď je 3 – 5 dnů. Na dotazy odpovídám dle pořadí došlých emailů a dle toho, kdo je zařazený v placeném obsahu – dálkových procesech, či má objednanou jinou službu. Pokud hledáš odpověď na své vnitřní otázky, využívej mého placeného servisu zde. Pro pořádek uvádím způsob, jakým ne-reaguji na podněty:

Soukromé zprávy na Facebookových stránkách, Twitteru, Instagramu:
Na facebookových stránkách je nastavena automatická odpověď na nejčastěji pokládanou otázku. Soukromé zprávy na facebooku, twitteru a instagramu nečtu, byť je zaregistruji – tudíž na ně neodpovídám, ať je jejich charakter osobní, pracovní či jakýkoliv jiný.

Komentáře na youtube Všechny barvy života Rajneeshe Pranapati
Komentáře na youtube si pročítám, ale nereaguji na ně přímo. Spíš shrnu tu a tam svůj dojem v pořadech a odpovím na to, co mi přijde relevantní nebo zajímavé.

Komentáře na youtube Všechny barvy života Rajneeshe Pranapati – klientský channel
Komentáře čtu, značím srdíčkem, že jsem jejich obsah přečetl. Když mi přijde, odpovím či sdílím to, co mi k dané věci chodí.

Volání, sms a vzkazy na whatsapp (a další messengerech)
Protože nevyužívám k práci zvláštní SIM kartu, vnímám volání na mé číslo jako narušení soukromého prostoru, vyjma případu, kdy s člověkem komunikuji např. na whatsapp po objednání služby RP Pohotovost. Svévolné psaní a volání potom vnímám jako obtěžující, hovory z těchto čísel obvykle pak již nepřijímám, popřípadě blokuji. Jiným případem je telefonní hovor po předchozí domluvě (např. při řešení technických potížích). Další věcí je, že většina mé práce probíhá offline – natáčení pořadů, video-výkladů – telefon mívám velmi často pouze v tichém režimu a na konci dne už zpět nevolám na ztracená volání. Nejlepší způsob jak mě zastihnout je můj email info@rajneeshpranapati.net – i když nezaručuji, že odpovím na každý email, který mi dorazí.

Je to urážlivé?
Rajneesh je jeden. Není deset tisíc Rajneeshů. Odběratelů na youtube k 4.3.2019 je 5729. Klientů v emailové databázi  623 ke stejnému dni. Dále 888 platících zákazníků, které obsluhuji dle toho, kdy se na mě obrátí. K tomu připravuji pořady na youtube a pracuji. Není v mých silách odpovědět všem a na každou zprávu.


Jak se dostanu k objednanému výkladu, když nemám osobní účet na Youtube?

Videovýklad obdržíš formou neveřejného odkazu, ke kterému není potřebné mít účet u služby Youtube.


Kde se mám zaregistrovat, abych  dostávala Čtvrteční dopis?

Registraci do Kudykamu je možné provést ZDE. Aby ti Kudykam začal chodit, je nutné odsouhlasit ve vyplňovaném formuláři obě spodní zaškrtávátka.
Pokud zaškrtneš jen jedno, nebudu mít tvůj zákonný souhlas a Kudykam se ti nespustí, ani nebudeš dostávat čtvrteční dopisy (ze zákona jsou tyto obchodním sdělením). Děkuji za tvůj čas a trpělivost při vyplňování formuláře. Budu se těšit brzy na druhé straně.


Jsem v tíživé finanční situaci. Pomůžeš mi? Vyložíš mi karty zdarma?

Děkuji za tvou důvěru, že se na mě obracíš o pomoc. Vše, co nabízím zdarma svým klientům, je celý obsah na mém youtube kanálu. Téměř každý den publikuji jedno video, aby si každý člověk mohl porovnat myšlenky, utříbit si svou situaci. Každý měsíc publikuji pořady pro jednotlivá znamení, kde se člověk dozví více ke své situaci.

Nicméně to není vše. Z obsahu zdarma pro své klienty také nabízím tzv. Kudykam:

https://www.rajneeshpranapati.net/ctvrtecni-dopis-od-rajneeshe/

Člověk se může zaregistrovat do tohoto programu a poskládat si další střípky své cesty. Teprve až když nic z tohoto nepomůže, člověk sahá k objednání nějaké konkrétní služby.

Bohužel není v mých silách poskytovat svůj servis zdarma. Je to má práce, která mi pomáhá pokrýt mé životní náklady. Věřím však, že šíře mého obsahu, který nabízím zdarma je dostatečně široký na to, aby si člověk dokázal v tom nejzákladnějším pomoci sám.

Věřím, že se své situace dostaneš. Posílám ti k tomu hodně podpory a lásky.


Ráda bych si koupila tvou knihu. Proč ji lze ale koupit jen na Amazonu a ne v knihkupectví?

Děkuji za tvůj zájem o mou knihu, vážím si ho. K tvému dotazu: Knihy PNVNY je k dostání pouze na Amazonu. Kniha se tiskne v momentě jejího objednání, popřípadě ji má Amazon na skladě v počtu několika málo kusů. Amazon jako takový lze nastavit při registraci na český jazyk a nákup je pak velmi jednoduchý. Lze si vybrat knihu s měkkou či pevnou vazbou, lze si vybrat i rychlé doručení (do druhého dne), záleží na potřebách. Knihu jako takovou sám nepřeposílám, částka za knihu by se nelogicky prudce navyšovala (dvojí balné, dvojí poštovné). Pokud cítíš, že máš z nákupu na Amazonu strach, doporučuji se obrátit na kamaráda nebo kamarádku, kteří mají zkušenosti s nákupem online.

Pro nákup mé knihy můžeš pokračovat sem:

Měkká vazba:
https://www.amazon.de/Posledn%C3%AD-Noc-V-New-Yorku/dp/1388710528/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1523210753&sr=8-1&keywords=9781388710521
Tvrdá vazba:
https://www.amazon.de/Posledn%C3%AD-Noc-V-New-Yorku/dp/1388710544/ref=asap_bc?ie=UTF8
Všechny mé knihy zde:
https://www.amazon.de/l/B07C1GM6SV?_encoding=UTF8&redirectedFromKindleDbs=true&ref_=dp_byline_cont_book_1&rfkd=1&shoppingPortalEnabled=true

Pěkný den a příjemný nákup na Amazonu přeje Rajneesh


Ráda bych tě podporovala. Jak to mám udělat?

Děkuji za tvůj zájem o podporu mé tvorby. Pokud je tvůj zájem vážný, máš chuť a nemáš hluboko do kapsy, uvítám každou korunu, která pomáhá zprostředkovávat mé služby zdarma širší veřejnosti. Lze využít PROGRAM PATRON. Ten mi umožňuje plánovat tvorbu víc dopředu, když vím, že o některé věci je postaráno. Už při stokoruně měsíčně v programu patron: TRVALÁ PODPORA obdržíš na svůj email například Cestopis s Rajneeshem, což je pořad, který tvořím 10x do roka pro mé patrony. Pokud tě tento program zajímá a uvítáš smysluplnou podporu, více informací získáš zde: https://www.rajneeshpranapati.net/trvala-podpora/

Děkuji za tvůj čas, který věnuješ mé osobě, mé tvorbě, neskutečně si toho vážím. Podporu, byť jednorázovou, neberu jako samozřejmost. Jsem za ní vděčný.


Nevím, jaký si mám vybrat on-line seminář. Poradíš?

Nevíš-li, jaký on-line seminář si vybrat, možná ti pomůže toto:
Mezi nejoblíbenější on-line semináře, které nabízím patří Rok s anděly II, který je spojený s mým balíčkem karet Andělé hvězdného Avalonu. Spolu se seminářem Rok s tarotem patří mezi ty „obsáhlejší“. Uvidíš, co ti k tomu přijde. Nechej si to projít hlavou a uvidíš.


Na jak dlouho výklad platí?

Doba platnosti výkladu vychází z charakteru nabízeného výkladu. Malé výklady jsou tvořené pro rychlý vhled do situace a zorientování se v situaci. Jdou do adekvátní hloubky potřebné k rychlému vhledu. Pokud se v malém výkladu objeví údaj o čase, vždy je to zmíněno. Závisí tedy na vlastní práci klienta, zda vnímá potřebu si s informacemi v čase pracovat nebo nikoliv (z tohoto důvodu jsou výklady k dispozici trvale do odvolání klienta). Pokud již odvolání padlo, došlo pravděpodobně k naplnění výkladu (jeho podstaty – nějakého uvědomění) apod.

 


Líbí se mi tvoje karty. Kde je můžu koupit?

Všechny mé karty jsou k dostání na theGameCrafter ZDE. Objednané karty jsou zasílány do celého světa.


Jsem tu nová a nevím, jaký výklad si mám vybrat. Poradíš?

Nevíš-li, jaký výklad si u mě objednat, dobrou volbou pro začátek by mohl být

OSOBNÍ KOMPAS

či

OBSÁHLÝ VÝKLAD NA 1 OTÁZKU

Ceny výkladů jsou vždy uvedené v objednávacím formuláři a jsou pro různé výklady odlišné.
Přeji šťastnou ruku při výběru.

Více o tom, jak u mě nakupovat nalezneš zde:
https://www.rajneeshpranapati.net/jak-nakupovat-u-rajneeshe/


Jaké jsem znamení v siderickém inekválním zvěrokruhu? Proč je to jiné než jak to znám?

Jakkoliv bych ti rád odpověděl na tvou otázku, není v mých silách odpovědět na ní osobně. Tvému emailu předchází mnoho těch, kteří čekají na odpovědi z placeného servisu. Tvůj dotaz zaslouží alespoň odpověď předem připravenou. Všechny informace na které se ptáš jsou dostupné v mých videiích, stačí jen pozorně poslouchat. Pokud nevíš, jaké je tvé znamení sluneční nebo měsíční, navštiv tento odkaz:

http://masteringthezodiac.com/sidereal-birth-chart-calculator/

Zadej své údaje a dozvíš se, co potřebuješ. Pokud neumíš anglicky, návod na zjištění postavení slunce či měsíce je zde:

https://youtu.be/F66OUQRVlfc

Pracuji podle siderické astrologie. Možná i na toto téma by stačilo zadat něco do googlu a něco by se člověk dozvěděl.

Video mého kolegy v angličtině na toto téma je zde:

https://www.youtube.com/watch?v=-gh7wWVsPjo


Co to hraje za hudbu v tvých pořadech na youtube? Co je to za skladatele, skladbu?

Tvůj dotaz na hudbu mě těší, nicméně není v mých silách dohledávat autory hudby. Všechnu hudbu, kterou používám na yotube pochází z audioknihovny youtube, je volně ke stažení, člověk se tím ale musí probrat. Hodně štěstí v hledání.

PS – Pokud mám informace k dispozici, autora hudby i jméno skladby uvádím v popisku videa.


Proč mi nemůžeš udělat výklad pro mou známou, když ti to zaplatím?
Proč nemůžeš duchovně pracovat pro kamarádku, když to platím?

Děkuji za tvou objednávku, nicméně:
1) Tvoje objednávka porušovala můj etický kodex – uvedený na mých stránkách e-shopu v úvodu:

PROHLÁŠENÍ

Pokud jste u mě nikdy nenakupovali, neabsolvovali žádný seminář, přečtěte si pro informaci toto prohlášení. Ve většině případů při objednání služeb a on-line programů je nyní potřeba vzít na vědomí podmínky účasti viz ZDE. Objednáním služby a odsouhlasením Obchodních podmínek vyjadřujete, že jste se s těmito podmínkami seznámili.

Z toho vyplývá, že jsi sice na email obdržel/a pokyny (proces je automatizovaný), ale energeticky jsem nezačal pracovat. Jsou nyní dvě možnosti:

1) Převezmeš si odpovědnost za objednání, dodáš mi tvé údaje – Jméno, Datum narození, Adresa a v procesu začnu pracovat pro tebe

nebo

2) Přeruším dodání služby, pošleš mi číslo svého účtu a korunky za proces ti vrátím a tvůj přítel bude-li chtít – objedná se do tohoto procesu jako svéprávný člověk sám.

Změny, které navrhuješ ohledně zadání údajů tvého přítele jsou neslučitelné se zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR.

Děkuji za pochopení. Dej vědět, jak ses rozhodl/a.


Ráda bych využila tvých služeb.

Děkuji za tvůj zájem o mou práci. Těší mě, že bys ráda využila mých služeb. Můj e-shop nalezneš na mém werbu: https://www.rajneeshpranapati.net Pokud potřebuješ ještě podrobnější návod, sepsal jsem článek Jak nakupovat, který nalezneš zde: https://www.rajneeshpranapati.net/jak-nakupovat-u-rajneeshe/ V případě dalších dotazů se neváhej opět zeptat.


Chci požádat o odstranění výkladu.

V souladu s obchodními podmínkami  ho skryji a uchovám v seznamu, ke kterému nemá nikdo přístup, viz bod:

2.8. Vlastnické právo k produktům /zboží přechází na zákazníka zaplacením kupní ceny a jeho převzetím./ Přesto však prodávající uchovává takové produkty, které jsou svou povahou „virtuální“ jako např. videovýklady za účelem dokladu o vypracování služby, kterou nelze jinak doložit. Na požádání může být videovýklad uložen jako soukromý (tedy klient ztrácí přístup k výkladu, ale výklad zůstává v databázi prodávajícího za účelem plnění smlouvy.)

5.3 Přístupové odkazy k video-výkladům získává pouze klient. Tyto odkazy jsou neveřejné – toto video je viditelné pro každého, kdo má odkaz. Toto video se nezobrazí divákům, kteří na klientském youtube kanálu Všechny barvy života Rajneeshe Pranapati navštíví stránku Videa. Také se nebude zobrazovat ve výsledcích vyhledávání Youtube či kdekoliv jinde. Video-výklady nejsou po shlédnutí klientem odstraňována (Více v bodu 2.8)Nevidím na stránkách platební formulář. Je tam jen jak nakupovat a tam je popis možností, jak vyplnit formulář. Co mám tedy dělat?

Pokud se ti nezobrazuje pod tlačítkem formulář, pak může být problém v nastavení tvého počítače, firewallu a dalších ochran. V tomto případě doporučuji formulář vyplnit na počítači, který není takto chráněný. Mnohdy postačí snížit ochranu počítače na uživatelskou úroveň.


Nepřišla mi od tebe zálohová faktura. Nespustila se mi služba, kterou jsem si objednala. Co se stalo?

Jak se vyhnout nejčastějším problémům? Do kolonky jméno a příjmení vyplňuj skutečně své jméno a příjmení, jsou to jediné údaje, které získám pro naši společnou práci. Nevyhovující je vyplnit cokoliv jiného: iniciály, přezdívky, zkratku obchodního jména apod. Email, který vyplníš slouží k zaslání všech důležitých informací (doklad o zaplacení, faktura, pokyny)
Když při převodu platby pomocí internetového bankovnicvtví zadáš jiný VS než je uvedený na faktuře nebo neuvedeš žádný, nedojde ke spárování plateb, neobdržíš pokyny ke zvolené službě. Jestliže se tak stalo, je třeba, abyste napsala na email: info@rajneeshpranapati.net
Pokud jsi udělala vše správně, ale nic ti nepřišlo, prosím, zkontroluj složku spam. Počkej maximálně 24 hodin a pokud ani poté email nedorazí, napiš mi.


Zaplatila jsem si on-line seminář, ale nelze zobrazit stránku ani po opětovném vložení hesla. Co mám dělat?
1) Heslo je potřeba zkopírovat ze zdrojového emailu bez mezer před či za.
2) Odesílej heslo pomocí tlačítka ODESLAT nikoliv klávesnicí ENTER
3) Ujisti se, že používáš heslo patřící konkrétnímu příspěvku, ke kterému žádáš přístup (obvykle se jedná o heslo uvedené v zaslaném emailu)
4) Ujisti se, že tvůj prohlížeč neukládá přednastavená hesla a zda skutečně heslo, které odesíláš je to, které jste vložila.
V případě, že potřebuješ pomoci se zobrazením článku, ke kterému máš heslo, ale nezobrazuje se, napiš detailně bod po bodu, jakým postupuješ – od toho jaký email jsi otevřela, předmět emailu, text emailu, odkaz i heslo. Dále na co klikáš, co se ti otevírá, popřípadě jestli v novém okně, v tom samém okně atd. Jakým způsobem vepisuješ heslo, co se děje po odeslání. Toto info pak pošli na email info@rajneeshpranapati.net.

DALŠÍ DOPORUČENÍ
V případě, že jste klienty serveru seznam.cz, email.cz, doporučuji pro naši dálkovou  spolupráci zvolit jinou emailovou adresu např. gmail.com a to z důvodu, že seznam.cz trvale blokuje mé rozesílky klientům – ať již těm, kteří se u mě registrovali na webových stránkách nebo těm, kteří si objednali služby. Vřele proto doporučuji jiného poskytovatele freemailu. Děkuji za pochopení.

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.