ČASTO POKLÁDANÉ OTÁZKY

TECHNICKÁ PODPORA
Vyhrazuji si právo odpovídat na vaše dotazy dle pořadí došlých emailů. Obvyklá čekací doba na odpověď je 3-5 dnů. Děkuji za pochopení. V případě nutnosti volejte na telefonní číslo uvedené ZDE.

OBLAST OBJEDNÁNÍ SLUŽEB – TECHNICKÉ POTÍŽE, NEJČASTĚJŠÍ CHYBY
1) Nevidím platební formulář. Je tam jen jak nakupovat a tam je popis možností, jak vyplnit formulář. Co mám tedy dělat?
Pokud se vám nezobrazuje pod tlačítkem formulář, pak může být problém v nastavení vašeho počítače, firewallu a dalších ochran. V tomto případě doporučuji formulář vyplnit na počítači, který není takto chráněný. Mnohdy postačí snížit ochranu počítače na uživatelskou úroveň.
2) Nevyplníte jméno a příjmení
Do kolonky jméno a příjmení vyplňujte skutečně své jméno a příjmení, jsou to jediné údaje, které získám pro naši společnou práci. Nevyhovující je vyplnit cokoliv jiného např.: iniciály, přezdívky, zkratku obchodního jména apod.
3) Vyplníte email, který nepoužíváte nebo popřípadě takový, ke kterému vůbec nemáte přístup
Email, který vyplníte slouží k zaslání všech důležitých informací (doklad o zaplacení, faktura, pokyny)
4) Při převodu platby pomocí internetového bankovnicvtví zadáte jiný VS než je uvedený na faktuře nebo neuvedete žádný
V tomto případě nedojde ke spárování plateb, neobdržíte pokyny ke zvolené službě. Jestliže se tak stalo, je třeba, abyste napsali na email: rajneeshpranapati@gmail.com
5) Udělali jste vše správně, ale nic vám nepřišlo
Prosím, zkontrolujte složku spam. Počkejte maximálně 24 hodin a pokud ani poté email nedorazí, napište mi.

OBLAST UŽIVATELSKÉHO PROSTŘEDÍ
1) Na stránkách hraje hudba
Hudbu lze vypnout kliknutím na symbol přehrávání – viz obrázek
music2) V rámci placeného semináře nelze zobrazit stránku ani po opětovném vložení hesla
a) Heslo je potřeba zkopírovat ze zdrojového emailu bez mezer před či za
b) Odesílejte heslo pomocí tlačítka ODESLAT nikoliv klávesnicí ENTER
c) Ujistěte se, že používáte heslo patřící konkrétnímu příspěvku, ke kterému žádáte přístup (obvykle se jedná o heslo uvedené v zaslaném emailu)
d) Ujistěte se, že váš prohlížeč neukládá přednastavená hesla a zda skutečně heslo, které odesíláte je to, které jste vložili
V případě, že potřebujete pomoci se zobrazením článku, ke kterému máte heslo, ale nezobrazuje se, napište detailně bod po bodu, jakým postupujete – od toho jaký email jste otevřeli, předmět emailu, text emailu, odkaz i heslo. Dále na co klikáte, co se vám otevírá, popřípadě jestli v novém okně, v tom samém okně atd. Jakým způsobem vepisujete heslo, co se děje po odeslání. Toto info pak pošlete na email info@rajneeshpranapati.net. Pokud ani poté spolu problém nevyřešíme, volejte na číslo uvedené ZDE.

DALŠÍ DOPORUČENÍ
V případě, že jste klienty serveru seznam.cz, email.cz, doporučuji pro naši dálkovou  spolupráci zvolit jinou emailovou adresu např. gmail.com a to z důvodu, že seznam.cz trvale blokuje mé rozesílky klientům – ať již těm, kteří se u mě registrovali na webových stránkách nebo těm, kteří si objednali služby. Vřele proto doporučuji jiného poskytovatele freemailu. Děkuji za pochopení.

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 630 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.