Čtvrteční dopis – 1.6.2017 – A je tu léto

Namasté příteli,

je čtvrtek a já ti opět píši. Tak jsem oslavil 60 dní vytrvalosti. Ve svém tréninku jsem se posunul kupředu a začínám bystřit uši, tak asi jak to dělá Amálka, a uvažuju o kurzu sebeobrany. Proč ne?

Kolejničky. To je to slovo, co mě zaujalo. Kolejničky, které tě dovedou k těm správným lidem, na správná místa a musím říct, že mě to slovo zaujalo proto, že jak chodím kolem silnice a kolejí – podobně jsem i uvažoval, že se přehazují výhybky, že to cítím a začíná fáze, když jsem se tedy už uvolnil do svého nového života, aby do něj také vstoupili noví lidé a hle – kolejničky se začaly otáčet samy od sebe, asi jako schody ve škole v Bradavicích.

     A je tu léto! E-shop se opět proměnil…
     O půlnoci se uzavřel vstup do Silného transformačního procesu. Musím říct, že poslední dny byly v energii horečnatých příprav – nejvíce jsem se potrápil skladbou Gaté Gaté mantry, potřebovala více času než jsem si myslel. Ovšem, krásná 12-ti minutová mantra stála opravdu za to.
     Nejčastější otázku, kterou v poslední době dostávám, zda ještě budou konzultační hodiny v Praze. Nevylučuji tuto možnost, ale již je jedno jisté, že nebudou tak často. Tyto dny si dělám představu o tom, kdy vyrazím, zatím je to ještě tajemství skryté ve hvězdách.
     V kuchyni se mi dovařila pohanka, zavonělo to tu česnekem a bylinkami. Jdu si dát…

 

S láskou
Rajneesh Pranapati, věštec
NA YOUTUBE: