Čtvrteční dopis 12.5.2016 – Vymeditováno

Ahoj příteli,
je tu opět čtvrtek ráno. Dnes se nebudu zvlášť rozepisovat. Jsem v meditaci, moc se toho neudálo. Je tu ale pár věcí, které bych rád zmínil:Na mých stránkách se objevil Kalendář akcí, který sdružuje informace o tom, kdy poskytuji jaké služby a kde (namícháno všechno dohromady, ale kalendářně seřazeno, aby člověk získal lepší přehled, co lze zabookovat).

Přemýšlím nad seminářem, který bych mohl nabídnout v Praze, ale uvidím – zatím je má mozková deska čistá jak tabula rasa.

Asi začalo léto. Dnes se cítím jako bych byl u moře. Asi je to tím, že jsem četl o jednom komorníkovi, který velmi bohatému klientovi (a těžce nemocnému) připravil moře, jak ho klient znal, v hotelové koupelně. Když přijdu do koupelny, z dna umyvadla na mě kouká drahý kámen a mušle od moře. Zabraňuje to odtoku čchi z domu.

Také mám dnes pocit, že je čas udělat nějakou změnu. Je třeba vstát a začít něco dělat. Ne proto snad, že by bylo nemožné zůstat v nečinnosti, ale proto, že je rozhýbat stojatou vodu. Asi jako kluci v Cestě do pravěku.

A co ty?

V meditaci se loučí
Rajneesh Pranapati

AKTUÁLNĚ NA YOUTUBE:
Miničtení