Čtvrteční dopis – 15.6.2017 – Tak jde čas

Namasté příteli,

  tak jsem se přehoupl do druhé části svého maratonu v gymu. Přede mnou se otevírá jedenáctý týden tréninku (počínaje následujícím pondělím) a podle všeho začíná ta tvrdá dřina. Ptám se sám sebe, co to tedy bylo do teď – doma vyklopím do pračky nacucané prádlo potem, což mi vždy připomene, že jsem se zrovna dvakrát neflákal.
     Z původních 110 kg jsem na 92 kg, takže tuk ubývá a cítím, že váhově již nepůjdu víc dolů…
     Nu, ovšem po deseti týdnech na lyžičkách (zjistil jsem, že mu u nás v gymu říkají Orbitrek) přecházím na běžící pás a začnou ty mé 12-ti kilometrové běhy. V současné době se nejvíc těším na břišáky, protože si moc dobře pamatuji, jak moc mě bavili. Zatím si je neužívám, protože cítím každou svalovou nit v břiše, ale! Už brzy přijde ta fáze, kdy budu mít radost, jak to půjde jako po másle.
     Nelením ani jinak. Po víkendovém maratonu se Siderickými kompasy, jsem v pondělí dotočil ještě Unboxing a letní speciál, zpracovával výklady, staral se o lidičky v procesech (psali lidé, že by rádi přistoupili do Silného transformačního procesu, tak zvažuji, že bych po dovolené začátkem srpna spustil druhý cyklus) a pak, jako každé pondělí jsem měl k večeru dálková zasvěcení…
     Uvažoval jsem, když jsem takhle šel domů z města, kdybych teoreticky hledal sekretáře pana Lemona, že bych byl ve výsledku asi předši jen upřednostil sekretářku paní Lemonovou. Vlastně mě to překvapilo. A jak jsem nad tím přemýšlel, říkal jsem si. Co když ale jednou opravdu budu potřebovat někoho na výpomoc. Co by měl umět?
… psát všemi deseti
… ovládat PC přirozeně
… stříhat v Cyberlink Power Editoru
     A tak jsem v hlavě skládal inzerát, který měl TOLIK požadavků, že jsem ho raději okamžitě zapomněl.
     Připravil jsem nový výklad:
    v nabídce zůstává pouze do konce tohoto léta…
     Růže uvadly. Jdu je dát usušit…

 

S láskou
Rajneesh Pranapati, věštec
NA YOUTUBE: