Čtvrteční dopis – 16.3.2017 – Udělej si jídlo

Namasté příteli,
Tak – od minulého týdne jsem slepil víčko, aby mě nemrzelo, že jsem se nepokusil spravit to, co jsem rozbil. Podařilo se. O co hezčí by bylo, kdybych prasklinky vyplnil zlatem, jako se to dělá na východě – ale nemám jediný zlatý zub! A tak jsem v klidu natočil další náruč videií do Roku s tarotem – ano! Stále lze přistoupit. Strávil jsem několik dní střiháním a pak jsem plynule přešel k Siderickým kompasům – překvapilo mě, jak se dlouho renderují, doslova jsem u toho proseděl noc, asi se pro příště vzdám krásného vesmíru… Na Asku přišlo mnoho nových otázek, tak zvažuji, že přitočím ještě jeden samostatný. Mimochodem – líbí se ti Ask?
     Jeden večer ležím ve vaně, do vody jsem si nasypal sůl s příměsí čajových růží a povídal si chvíli se Strážným andělem. Já mu toho napovídal! Když jsem vylezl z vany, obléknul jsem se a začal si chystat jídlo. Připravil jsem si rýžové nudle, pokrájel papriku do omáčky, přichystal si svou oblíbenou pepřovou pastu a tak jsem byl vlastně šťastný, že si můžu uvařit ve své kuchyni.
    Jednu noc mě překvapilo, jak bych chtěl být moc v Japonsku a chvíli tam pobýt nebo snad i chvíli žít.
    Stále jsem ještě nenatočil video k výkladu Proč jsem bez energie, do toho mi hlavou sviští, čím se odměním odběratelům za tu trvalou přízeň, vzhledem k tomu, že spolu brzy oslavíme jeden milion shlédnutí na youtube kanále! Bože jak já jsem za ten milion shlédnutí vděčný! Je to velmi tichá vděčnost. Hodně chodím na balkon a dívám se na kopce k Tanvaldu…
     A pak jsem si řekl, jak oslavím ten milion. No a napadlo mě, že nejlepší oslavou bude, když připravím překvapení. No dobrá, bouchnu šáňo! Stojí mi tu v kuchyni, přivezla mi ho maminka na kolaudaci bytu – tak snad abychom ho bouchli spolu. Amálce naliju čistou vodu a dám ji nějakou dobrůtku.

Až přijde ta pravá chvíle, napíšu ti a přiťuknem si na dálku na ten náš společný úspěch! Jen díky tobě a tvé náklonnosti má moje práce smysl.

    Málem bych zapomněl! Na vše, co jsem napovídal tomu mému andělu mi řekl jediné: Udělej si jídlo.
S láskou a úctou se loučí
Rajneesh Pranapati, věštec