Čtvrteční dopis – 2.2.2017 – Ťam sem, ťap tam

Namasté příteli,
dobré čtvrteční ráno. Pokud vše klape jak má, v tuto chvíli se nejspíše probouzím v Turnově, protože mě dnes čeká prohlídka bytu. Vyrazil jsem si za mamá a jedeme se spolu mrknout na jeden byteček, který by te-o-re-tic-ky, mohl být mým hnízdem pro nadcházejících let. Tak uvidíme…
     Ale ještě než vyrazím do Turnova, je středa dopoledne, píši tobě řádky a pak – vystřelím na autobus rychlostí blesku. Věci mám pobalené v tašce tentokrát, i když na delší cesty se obvykle vydávám se svým černým kufrem, který jsem pořídil při cestě do Hong Kongu, který má dnes již ve svém svrchním plášti díru, kterou mi dovnitř prší a sněží.
     Kdo by to byl řekl, že Kudykam udělá takové pozdvižení – broučci se probudili a zjistili, že nejdou cestou Kudykamu, byť dostávají čtvrteční dopisy. Je to zvláštní, kdysi – dávno tomu – jsem rozesílal email, ve kterém byly přístupové údaje. Zdá se, že teprve teď všem dochází – že se někde nachází skrytý poklad na mém webu. Asi bych už měl připravit obšírný video-tutoriál – něco jako Come and play – abych odhalil různé stezky ke skrytým pokladům na mém webu. Ale klid, pokud patříš mezi ty, kteří se registrovali na mém webu v posledním půl roce, zřejmě ti dorazil sada emailu, které tě navedla (nebo má navést) k onomu rozcestníku. Takže heslo buď již máš a nebo ho teprve dostaneš…
      No dobře, heslo je VIPKUDYKAM1234 – ale pokud teprve cestou k rozcestníku jdeš, nespěchej – čas přijde… všechno má svůj čas. Píštu to jen proto, aby měli klid ti, co se probudili…
     Štědrovečerní věštba mě přivedla k tomu, abych portfólio věšteb rozšířil o věštbu z kouře svíce a film Když tam byla Marnie mi potvrdil záměr ohledně mnemosynního výkladu, který je již také k dostání.
     Kudykam, který jsem publikoval na youtube má být výkladem inspirativním. Podle reakcí jsem zjistil, že ho lidé z vnějšku chápou jako prediktivní věc, o kterou by neradi přišli, ale my víme, že se jedná o inspirační kapky pro doplnění naší společné cesty. Smysl Kudykamu se teprve ozřejmí, rok 2017 přinese ještě další překvapení v tomto směru.
     Je to svět sám o sobě, viď? Ten svět Všech barev života. Kdo by to byl řekl před pár lety, že se z něj stane pomyslný les Feklespír, ve kterém člověk bude moci nořit svůj nos do různých zákoutí a čmuchat vůně různého druhu.
      Rok s tarotem je spuštěný. Musím říct, že mi úplně vypadlo z hlavy, že mě ptáčci za oknem v tomto měsíci těžko probudí v sedm ráno, tak jsem ho spouštěl o pár hodin později, někdy kolem oběda. Sýkorkám, co chodí na zob za okno jsem vyčinil, že když už nezpívají, že by mohly zaťukat na okno zobáčkem.
       Můj pokoj zde v Oslovicích je uklizený do krabic. Mnoho věcí pobalit nezbývá, to už jsou jen dvě tři bedny, zabalit počítač a pak je to už věcí božského načasování, kdy naposledy zamávám Oslovicím…
       Je 11:36, v myšlenkách jsem už utekl na autobus, ve 12:00 nejpozději musím vyrazit. Tak mi drž palce, ať není náledí, autobus přijede včas a já zbytečně nemrznu na zastávce. Roztaju až u maminky u krbu.
S láskou a úctou se loučí
Rajneesh Pranapati, věštec
   NA YOUTUBE:
Magický kartopád 4.5 – na týden od 6.2.2017 – 12.2.2017
Mnemosynní výklad – Na koho jste ve svém životě zapomněli
Kudykam – únor 2017