Čtvrteční dopis – 20.7.2017 – Jak nahoře, tak dole

Namasté příteli,

srdečně zdravím. Tak, jak jsem začal nyní každý den tvořit, týden mi neskutečně rychle utíká, protože je POŘÁD co dělat. Můj den je naplněný duchovní prací, prošpikovaný od rána do večera, kdy vše pustím z hlavy při cvičení v gymu.
     Ve volných chvílích tvořím své nové karty Jak nahoře, tak dole. Je to pro mě nyní mravenčí práce, asi díky tomu, že jsem si to tentokrát nastavil vše na pohodu – neřekl jsem si: Tak, v pondělí v poledne je budu mít hotové. Také jsem k nim přistoupil zcela jinak od počátku. Neměl jsem žádný koncept, jen tuchu, jakou techniku malování budu používat – a nakonec vše začalo krystalizovat pod rukama: O jaké karty se bude asi jednat, jaké informace budou přinášet a já to sleduji s údivem, protože na začátku jsem měl dojem, že jdu tvořit zcela JINÉ karty. Ale co už. Důvěřuji svému tvůrčímu procesu.
     Tento týden jsem se na facebooku zmínil o tom, že jsem se v cvičení dostal ke „koulení po míči“, k tomu mému neoblíbenému cviku, ale už se na něm koulím obstojně, takže mě to pomalinku začíná bavit. Zrovna včera (se mi podařilo zvýšit počet opakování, super!)
     Připravil jsem pro vás tento týden VELKOU novinku. Možná víš, že jsem kdysi dávno v minulosti dělal velký výklad karet jako audio. Nyní jsem si ozkoušel, že ho mohu nabídnout jako video výklad. Technicky jsem si to vyzkoušel a jde to. Takže, kdo nemá čas běhat na osobní setkání, má nyní možnost:

      Toto je poslední čtvrteční dopis před mou dovolenou! Napíši ti opět ve čtvrtek 10.8.2017. Pokud cítíš, že chceš ještě něco pořešit, objednat nějaký výklad, je to možné. Sednu nad to buď ještě do dovolené a nebo krátce po ní. Na youtube se teď budou objevovat videa ještě do neděle a pak opět až v srpnu.
     Tak snad je to teď vše, co jsem chtěl říct. Doufám, že ano. Pokud si na něco vzpomenu, napíšu třeba pohled z dovolené 🙂
S láskou
Rajneesh Pranapati, věštec
 PS – Víš že stále lze objednávat VŠECHNY výklady? Stačí přejít SEM a vybrat si z probíhajícího pásu výkladů…
NA YOUTUBE: