Čtvrteční dopis 25.8.2016 – Koleda, koleda Štěpáne

Namasté příteli,

je čtvrtek a já ti opět píši dopis. Předem všeho mi dovol, popřát ti vše dobré. Čím déle pobývám v Milostiplné zahradě, oblažuje mě to na duchu a vracím se do hlubšího kontaktu se svou duší. Cítím, jak se probouzí. Cítím, jak se ozývá. Je to jako vánek větru po ránu, když máš otevřené okno, ruce ještě pod peřinou, ale cítíš ten svěží vzduch. Ó jaký je to poklad, uvědomuji si nyní, mít otevřené okno celou noc do Milostiplné zahrady. Oknem mi proudí požehnání do snů.

Pracoval jsem tento týden na dalším kousku pod stromem přání – velmi usilovně. Již brzy tě zas zahradou provedu v nějakém Random vlogu. Dnes mi mají přijít pépéelkou květiny. Už se těším, jak je budu sázet. Zahrada je na ně již připravená.

A tak jak jsem meditoval v zahradě celý čas, krásně jsem se čistil od elektrosmogu. Úplně jsem cítil, jak ze mě opadá počítačový dech. I když kolem mého počítače je to jeden velký oltář s krystaly, řezanými květinami a pracuje se mi u něj báječně, za zády sloupec energie od výkladů, židli zasvěcenou do energie reiki, i tak si rád dojdu do zahrady pro malé očištění.

Tolik nápadů, co dál jsem již dlouho neměl. Myslím tak, že by ze mě padaly, jen co jsem zasedl do židle, poté, co jsem v Milostiplné zahradě strávil celý den. Vlastně je to i moje cardio, taková rozcvička na srdce. Nicméně, přišlo mi teď v zahradě, že bych si měl dát 21 denní očistu skrze meditaci pokory. Pokud chceš, přidej se ke mě. Začínám dnes. Ukázku najdeš zde. Není to těžké. Je to velmi jednoduché.

Připravil jsem spoustu novinek. Přišlo mi rozšířit video výklady o řadu Grožnjanského mystéria a také o andělské výklady.

GM: Osobní karmická síť
GM: Karmická křížení (v rodině)
GM: Izolační konzultace
GM: Výklad 4 pole (celoživotní)

Andělská cesta
Andělské pohlazení
Andělská výměna
Anděl podnikatel

A jinak se blíží další meditační pobyt v Oslovicích a to od 6. – 10.9.2016 .
Přijeď, bude se ti tu líbit. Zameditujem, uvidíš zahradu (i tu její divokou část) a třeba se stejně jako já očistíš…

Napadlo mě, že bych mohl tvořit Satsangy na youtube. To je taky jeden z těch čerstvějších nápadů. A chystám malé překvapení pro patrony.

Ale mezitím vším, co mě teď čeká, stále budu chodit do Milostiplné zahrady a naplňovat se mírem. Dělá mi to teď moc dobře na duši.

Možná se teď ptáš, co ta Koleda, koleda Štěpáne, viď? Nu, prostě si jen teď víc uvědomuji, čím je můj život bohatý právě teď. Co jsem si vykoledoval a jakou koledu jsem dostal. Možná ti to zní nelibozvučně, ale když se rozpustí ten hořký přídech (a někdy je to skutečně jen o rozpouštění přídechu slov, které v sobě máme), je to krásná koleda.

A jak rozpustit hořký přídech slov?
Ho´oponopono

Lituji
Odpouštím
Miluji
Děkuji

Čtyři slova do svého nitra.  Tak, a teď je čas na meditaci pokory.
nak

S úctou se loučí
Rajneesh Pranapati

AKTUÁLNĚ NA YOUTUBE:
Random vlog
Léčivý kartopád