Čtvrteční dopis 30.6.2016 – Hotovo!

Namasté příteli,

jak ten týden utekl! Ale mě se to povídá, strávil jsem dlouhé noci nad Medicinewoman. Nicméně mohu svědomitě říct – a je to! Celá řada šatů Medicinewoman je již nyní k dispozici. Vytrvale jsem noc co noc seděl nad návrhy, upravoval a dával do portfólia. V závěru jsem upravil ceny a teď – je docela možné, že si jedny vybereš.

Ale nad čím jsem celou dobu přemýšlel, jak jednoduše vysvětlit kouzlo výběru. Má se to tak!
Klikni sem a čti co dál.

Podívej se očima po všech náhledových obrázkách. Nasosej všechny barvy. Neklikej, jen se dívej. Je to jako s kartama – vše, co vidíš jsou karty Andělů hvězdného Avalonu. Najdi ten, který je ti nejvíc vzdálený, který s tebou nerezonuje a pak hledej dál a najdi ten, který by se ti nosil s radostí. Teď jsi a vyber je… nečti dál, dokud to neuděláš.

Tak jo, už máš vybráno. Tak můžeme pokračovat dál. S tvým výběrem se to má tak:
Ten, který je ti nejvíc vzdálený představuje největší léčivý potenciál. Když ho budeš mít u sebe, bude navyšovat tvé vibrace tak, aby došlo k vyřešení daného tématu.
Ten, co se ti nejvíc líbí je ten, který žiješ a který je v harmonii s tvými vibracemi.

A to je vše? Ne… Teď běž a rozklikni si ty dva obrázky. Je jedno, jestli se ti po rozkliknutí objeví hrníček, šaty nebo deník – to teď není důležité.

V šedém pruhu pod obrázkem klikni na ARTIST NOTES (Poznámky umělce), pod šedým pruhem se ti zobrazí poselství vybraného obrázku. A je vyjeveno! Už víš:
1) Největší léčivý potenciál – co je třeba zpracovat (ale do čeho se ti nechce)
2) Co je s tebou v souladu (co máš zpracované)

A schválně!  Napiš mi, jak to na tebe zapůsobilo a co to s tebou dělalo! Rezonuje to? Cítíš v tom vnitřní pravdu? Máš na sebe vztek? Pifku? Pokyvuješ souhlasně hlavou?
Nu, možná už také některé obrázky znáš z mých výkladů na youtube…

Dobré je, že Medicinewoman na Red Bubble je místo, kam se teď můžeš chodit radit… Máš nějakou otázku, nevíš odpověď, nevíš co dělat. Prolítneš očima všechny obrázky, najdeš ten, který ti rezonuje – a přečteš si poselství.

A když ti to přijde (a mě to určitě udělá radost), třeba si časem pořídíš něco praktického pro sebe. Ale to už je na tobě. Každý máme do kapsy jinak hluboko a já říkám:
„Vím, jaké to je nic nemít.“

V Chytrém věštci jsem vypravoval o profesoru Drahoňovském, který je pohřbený na Vyšehradě. K tomu se váže jedna moje báseň:

Strýčku, jdu si k tobě pro radu
za tebou na Vyšehrad.
Snad mi tvůj náhrobek
v zeleném kabátu poradí.

Alespoň směr – kam mám jít
na co se ohlížet,
na jaké rady dát,
komu tady v Praze věřit.

Stojíš tu, klidný mezi všemi,
vedle ukřičené bílé paní,
cítím tvou přítomnost za mými zády
– proč jsem tě nemohl poznat?

Tak za tebou chodím,
sem tam když je třeba.
Strýčku, jdu si k tobě pro radu
za tebou na Vyšehrad

Napsal jsem ji v roce 2003, jako takovou předzvěst. Následující zimu jsem za ním chodil v noci, když jsem neměl kde bydlet, sněžilo a bylo mínus třináct a v duchu se ho ptal:

Kam mám jít?
Na jaké rady dát?
Komu věřit?

Jen ty otázky zní teď více mrazivěji.

A co z toho pro tebe plyne za ponaučení? Počkej, vyberu obrázek. Odpočítej z horního levého rohu osm směrem dolů a čtyři doprava…

S láskou a úctou se loučí
Rajneesh Pranapati


AKTUÁLNĚ NA YOUTUBE:
Chytrý věštec