Čtvrteční dopis – 4.5.2017 – Anděle hvězdného Avalonu

Namasté příteli,

stane se ti někdy, že nic nepřijde? Sedíš, díváš se a nic. Přitom brouzdáš myslí po hvězdách…
     Tenhle týden se mi to stalo několikrát. Odcestoval jsem v mysli na vzdálenou hvězdu a když jsem se vrátil, vše bylo stejné. Nic se nezměnilo.
     Asi je to tím, že další úkoly jsou jasné. Že prostě člověk sáhne již po tom, co ví delší dobu. Já kupříkladu delší dobu již vím, že napíšu knihu Andělé hvězdného Avalonu (dokonce jim dám přednost před jinou knihou, kterou mám v mysli rozepsanou).
     Chci v této knize shrnout svůj duchovní pohled na svět – co si myslím, že funguje, co si myslím, že nefunguje a to celé v duchu povídání o andělích hvězdného Avalonu. Základ je již hotový, stačí ho jen rozvinout. Základ o šedesáti stranách poznámek…
     Cítím, že v knize budou všechny kresby andělů, tak jak jsou na kartách, ale také všechny jejich léčivé symboly.
     Bude to takový esej, brouzdání v mém životě a sledu událostí pod dohledem těchto Andělů. Bude to hodně intimní…
     Jak je to jednoduché, sednu si a píšu, tak nějak jsem to i kdysi řekl Miroslavu Kováříkovi v pořadu Zelené peří. Je to jako mýt nádobí nebo uklízet. Nic složitého v tom není. Zachycuji myšlenky na papír. Hraju si s nimi a dávám jim tvar. S vědomím toho, co vím, že píši a toho, že je lepší nechat psaní volný průběh.
     Asi jako věštím. Někdy je věštba laskavá, někdy je věštba důsledná rákoska, co vypráší všechny blechy, stejně jako tomu bylo v tomto Magickém kartopádu.

 

S láskou
Rajneesh Pranapati, věštec