Čtvrteční dopis – 7.9.2017 – Zdvižený prst

Namasté příteli,

je tu čtvrtek a já ti opět posílám psaní. Abych pravdu řekl, tentokrát, když zasedám nad čtvrteční dopis – necítím vlnu velkého nadšení. Ne proto snad, že bych nerad dopis psal, ale celý týden byl ve znamení čtvrtečního dopisu. Ano ano. Jak jsem včera naznačil v Magickém Kartopádu, nedělal jsem nic jiného, než se probíral starými dopisy z roku 2016, fotkami z té doby a editoval a editoval a…

Tak aby ses nám z toho Rajneeshi neopupínkoval. Každý má přeci nějakou práci a ty kolem té své práce někdy tolik naděláš!

Už mlčím!

Nicméně e-kniha Rajneeshovy dopisy 2016 ještě není hotová a že si musím pospíšit, protože se na mě řítí milá povinnost připravit Siderické kompasy na říjen a že ten čas tedy letí, to ti povím!

Byl jsem s Amálkou na procházce. V neděli jsme šli spolu do lesa – Amálka že se víc provětrá a já snad že najdu dlouhý klacek vhodný na dlouhou magickou hůl. Už cítím, že ji potřebuju. Ne že bych se snad nutně potřeboval o tu hůl opírat, ale cítil jsem, že chci pro dálkovou práci ještě jednu, tak nějak – na jiné věci.

Hůl jsem nenašel anobrž jsem se málem zřítil se skály, protože mi podklouzla noha – takhle mi nepodklouzla dobrých 30 let, onehdá mi podklouzla opíraje (!) se o hůl a smetlo mě to po prudké stráni téměř až na hlavní silnici mezi Splzovem a Líšným! Myslím, že mi v tu chvíli dělalo největší starost, abych si tu kebuli neurazil o jeden z těch stromů, mezi kterými jsem se kutálel jak sud dolů. A že to byl sešup!

I tenhle obraz mi prolítl hlavou sotva vteřinu, než se mi to stalo. Asi jsem si uvědomoval, že koukám spíš po klacku než po cestě. Naštěstí se mi nic nestalo, dokonce jsem se ani neumazal.

Načež jsem se málem zabil při své jízdě na prkýnku do Tanvaldu, kde šikovní silničáři postavili za zatáčku na chodníku velkou ceduli OBJÍŽĎKA.

Tak si z toho vezmu ponaučení a do příště se naučím jet na prkýnku i v dřepu, což mi usnadní průjezd nejen pod značkou.

Snad se příští týden uvidíme v Magickém kartopádu. Zdá se, že ani energie příštího týdne nebudou o moc vstřícnější než ta značka v prostřed cesty! Tak snad se s tím popereme se ctí. Takže, příští čtvrtek opět v řádcích!

S láskou
Rajneesh Pranapati, věštec

PS – V E-shopu přibyl nový výklad. No jo, Světelný podzim už začal!