Čtvrteční dopis – 8.12.2016 – Jedu na plno

Namasté příteli,

je středa, odpoledne a já píši čtvrteční dopis, krátce před tím, než zalezu do postele, abych v noci mohl opět vstoupit do procesu tvoření. Před chvílí jsem uveřejnil první video Roku s tarotem zdarma na youtube. Říkal jsem si, nechám lidičky přivonět, protože mě to první video voní nádherně!

Musím říct, že mě tentokrát baví a hluboce naplňuje tvorba tohoto on-line semináře. V předchozích letech jsem si osahal formu on-line seminářů a teď už mám dojem, že si jen hraju – když píši scénář, když připravuji „studio“ k natáčení, když točím, když edituji, když skládám dohromady emaily, které se pak budou rozesílat. Přijde mi to až neuvěřitelné, že tak složitý proces procházím již s lehkostí a radostí – prostě mě to baví.

Původně jsem myslel, že žádné video neuveřejním – ale nedalo mi to – nadšení z procesu tvoření je tak velké. Asi je to tím, že první náruč videií je již připravená – což není nezanedbatelná část. Ale musím říct, že celý prosinec – téměř do Štědrého dne, budu v tarotu ponořený každý den. To zní jako kartářův sen, viď?

A na Štědrý den jsem pak připravil speciální věštbu…

ŠTĚDROVEČERNÍ VĚŠTBA

a do nového roku nové věštby…

MůJ NEJDůLEŽITĚJŠÍ VZTAH V ŽIVOTĚ

a

CO SE TO SE MNOU DĚJE?

A to je co se týče novinek všechno. Snad jen ještě, že jsem trochu zapracoval na webových stránkách – podařilo se mi obsah stránek kompletně seřadit – takže nyní je již možné prolézat všeličné kategorie a pročítat různé články. Říkal jsem si, že bych mohl natočit i takový videotutorial, ve kterém bych ti představil všechny myslitelné způsoby, jak na webu najít to, co tě zrovna napadne.

Jsem velmi rád za všechny zpětné vazby z minulého týdne – DĚKUJI! Moc mě potěšilo, kolik lidí mi napsalo!

V momentě, kdy dopisuji tento dopísek, Léčivý kartopád 3.adventního týdne ještě není on-line. Ale až ty budeš číst tyto řádky, bude již viset na youtube. Pod podpisem dole najdeš odkaz na seznam videií na youtube, kde se ti pak zobrazí již Léčivý kartopád v levém horním rohu.

Přeji ti krásný advent.
S láskou a úctou
Rajneesh Pranapati, mistr reiki učitel

AKTUÁLNĚ NA YOUTUBE:
3. adventní Léčivý Kartopád #3.38 – výklad karet na týden od 12.12. – 18.12.2016