Čtvrteční dopis 23.6.2016 – Nafukuju červenou bublinu

Namasté příteli,

opravdu to není meditační technika – i když nad tím uvažuji, co vše by se dalo duchovně zpracovat nafukováním bubliny (jakékoliv barvy), ale teď tu hovořím o červené bublině
Red Bubble!

Minulý týden jsem si říkal, o čem já budu psát a pak mě popadla vlna velké inspirace a řekl bych, že se toho nedalo nevšimnout, protože jsem opravdu hodně času věnoval rozšíření e-shopu o nové položky – to se nedalo nezaznamenat, na facebooku se objevilo spoustu příspěvku na to téma.

Jedno odpoledne jsem ležel v posteli a dal si polštářek pod hlavu (co jsem vyrobil jako fanart pro youtube kanál) a dostal jsem tak silnou inspiraci, že jsem okamžitě vylezl a začal tvořit.

Z odpoledne bylo ráno šest hodin a já stále vytrvale pracoval, abych uvedl svůj nápad co nejrychleji do praxe. Musím říct, že jsem jednu chvíli zvažoval, jak to udělat – ale když jsem chytil rytmus, když jsem se překlenul přes technické potíže (někdy mi dělá problém i oříznout obrázek, natož ho škálovat a upravovat či ho zavádět do cizího systému), začal se mi skládat i obrázek toho, čeho chci vlastně docílit.

Mě už léta seděla v hlavě myšlenka mít svou značku. Před lety jsem seděl u stolu s kamarádem a vymýšleli jsme značku cigaret (cigareta mi tenkrát ještě dost chutnala), ale nahoře měli se mnou jiné plány a tak místo značky cigaretové přináším značku módní, zdá se.

Už když jsem vyráběl sadu karet Andělé hvězdného Avalonu, říkal jsem si v duchu:
„Mít k tomu i deníky na práci. Člověk, co by si s nimi pracoval, mohl by si dělat zápisky do stylového deníku.“

A pak jsem uvažoval dál, ale nit jsem rychle ztratil, protože jsem nevěděl, jak to udělat.

A tak ležím na té posteli, s hlavou na polštáři od Red Bubble a vidím tu paralelu, jak jsem objevoval na počátku youtubu a nevěděl, jak ho uchopit a jak jsem objevil Red Bubble a nevěděl, jak ho uchopit. Je to proces, jako se vším. Jistě, tak to je, tak to chodí ve všem. Dokud člověk neví, co chce, nemůže toho ani dosáhnout. Člověk neví, že něco chce, když nepozná možnosti.

A najednou jsem to uviděl, všechny ty možnosti, kdy se Všechny barvy života stanou skutečností. Jak se duchovní poznání přenese do hmoty. Jak se inspirace přenese do hrubé hmoty, kterou můžu držet v ruce a nakládat s ní. Jak mě může obohatit, jak mě může ochránit, jak mě může naplnit.

Nechápej mě zle, já věděl, že Red Bubble je platforma pro umělce, designéry z celého světa, ale já se nepovažoval za umělce ani designéra. Mě přišla inspirace a ta inspirace se přenesla do světa Red Bubble, kde – jak zázrakem! – se zhmotní do podoby, jakou si vyberu!

Člověk nejdřív něco chce, ale nemá to čím naplnit. Pak má inspiraci, ale nemá ji jak zhmotnit. Když má nástroj, uvede do chodu inspiraci. Co chci dostanu, když zajistím náplň.
Je to jako přesýpací hodiny, které člověk musí neustále dokola otáčet.

A tak nafukuji červenou bublinu – rozrůstá se mé portfólio duchovních, léčivých energií a mění se ve věci každodenní potřeby – pro radost, potěchu – tu mojí. Když jsem jezdil do Chorvatska, neopomenul jsem si přivézt něco od své oblíbené značky Aqua. A teď mám svoji vlastní!

Ještě jsem ti neukázal co jsem vytvořil.
Rád to s tebou posdílím…

Cexewijiel-trickoYemelielVafahiel-saty  

Není to nádhera? Mé srdce plesá z těch krásných barev andělů hvězdného Avalonu.
Jenže abych pravdu řekl, přišel mi jiný název pro tuto řadu modelů a to:

MEDICINEWOMAN

Zamakiel-top

Myslel jsem na ženy. Hodně jsem na ně myslel. To byla vlastně moje základní otázka, která tohle celé spustila. Ptal jsem se totiž, co mohu předat svým klientkám, jak jim přinést něco ze sebe, když pominu výklad karet, on-line seminář, dálkový proces a tak.
Koho by to napadlo, že to bude toto?

A já to najednou viděl, jak to dává smysl. Jak se léčivé energie nejlépe udrží ve vědomí?
A viděl jsem, kolikrát jsem za svou duchovní cestu na sebe vzal posvátné roucho, jak jsem střídal různé druhy a hledal to své. A kde jsem vždy narazil? Nu, na to, kde žiji. A přeci jen jsem viděl vždy hodně barevné duchovní energie, i když jsem třeba na sobě měl zeleno bílé meditační roucho.

Nu ale proč tedy MEDICINEWOMAN? Jako muž jsem se usmířil se svou vnitřní bohyní a tak mi nepřijde důležité zda je název ženského nebo mužského rodu. Nepřijde mi ani divné, že by muž mohl nosit model z řady MEDICINEWOMAN! A měl jsem dojem, že v každé ženě je ukrytá léčitelka, čarodějka, v každém muži je ukrytý léčitel, šaman…

Myslel jsem na to i při výběru vůně – to byla kapka na závěr.
A vznikla vůně!
Pro něho i pro ní…

Hodně dřevitá. Kašmírové, sandalové a agarské dřevo s odstíny bílého pižma,
květů fialek a damašské růže.

Bottle

Takže – Všechny barvy života – našly svůj tvar, řekl bych. Přijde mi ten svět najednou mnohem víc barevnější – v kontrastu s minulým týdnem – byl to hodně léčivý tvořivý proces pro mou duši.

A teď je k dispozici i tobě.

V tvořivé náladě se loučí
Rajneesh Pranapati

AKTUÁLNĚ NA YOUTUBE:
MEDICINEWOMAN – nová vůně od Rajneeshe
MEDICINEWOMAN – nová kolekce od Rajneeshe
Jak nakupovat na RedBubble – videotutorial k úspěšnému nákupu