Do podrobna rozeberu váš vztah

Nabízím Vám vypracování speciálního výkladu – vyložím karty na jeden váš konkrétní vztah (milostný, partnerský, pracovní, kolegiální, blíže nespecifikovaný) a to velmi podrobně.

V tomto výkladu dostáváte informaci, jak se energeticky ovlivňujete, proč jste se potkali, co si máte předat, co jste si již vyměnili, kolik toho máte ve vztahu před sebou a mnohem víc.

dopodrobnarozeberuvasvztah-cardleft

V tomto výkladu zjistíte:
Na čem můžete pracovat
Co máte zpracované
Dary a úbytky
Požehnání pro váš vztah
Rizika, úskalí
Předpokládaný vývoj
a další

Tento výklad Vám může pomoci uvědomit si, zda tento vztah naplňujete či podkopáváte. Co máte udělat proto, aby se něco zásadního ve vašem vztahu odehrálo nebo naopak, co nedělat vůbec, aby váš vztah rychle neskončil. Roli v tomto výkladu také hraje osudovost.

Tento speciální výklad je určený pro ty, kteří si chtějí uvědomit své vztahy na hlubších úrovních, v hlubších rovinách. Je možno objednat vícero výkladů na vícero osob.

Výklad obdržíte formou neveřejného odkazu na klientský youtube kanál, kde se vám zobrazí video. Toto video máte trvale k dispozici.


Aby se mi dobře pracovalo, potřeboval bych od tebe, abys do poznámky napsal jednu věc, která ti přinese radost tady a teď. Může to být např. Radost mi udělá, když přivoním k růži. Nebo Radost mi udělá, když dnes zajdu do sauny. Toto přání by mělo být takovým přáním, které si splníš sám – tedy ne závislé na druhých. Cítím, že toto krátké zamyšlení něco otevře, co mi umožní lépe pracovat na dálku.

Dále bych od tebe potřeboval vědět, zda jsi ve vztahu, zda máš děti, co děláš za práci, zda máš problémy s financemi a to proto, že jsou to nejčastější věci, které se ve výkladech objevují – někdy si tyto informace potřebuji ověřit v objednávce, když na to přijde ve výkladu.

Děkuji za účast při spolutvorbě tohoto výkladu.


1) Vyplň platební formulář níže – všechny potřebné kolonky
2) Do pole „Poznámka“ vyplň:
datum narození, stav, zda máš děti, profesi a co ti udělá radost
+ údaje osoby na kterou se ptáš (jméno, datum narození, vztah k tobě, jak dlouho jste spolu)
3) Do pole „Poznámka“ vyplň také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžeš vybrat intuitivně, náhodně, můžeš si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Tvoje poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 15 (obvykle lidi napadá nejčastěji, nalaď se znovu)
stav: ženatý, rozvedený, single, otevřený vztah, na hromádce, v registrovaném partnerství, milenka, milenec, openminded atd.
Děti:
syn a dcera, dvě vnoučata
Profese:
Nezaměstnaný / Lakýrník nebo Cukrářka na plný úvazek, na mateřské atd.
Finance: hypotéka, dluhy, zajištěný atd.
Co mi udělá radost: Zajdu dnes do sauny


Po odeslání formuláře ti přijde na email zálohová faktura s platebními údaji, pokud volíš platbu bankovním převodem.


Poznámka: Tvou objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečti si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Výklad od výkladu se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou.

Namaste
Rajneesh

Rajneesh3Pruhledne