Do podrobna rozeberu váš vztah

 

Nabízím Vám vypracování speciálního výkladu – vyložím karty na jeden váš konkrétní vztah (milostný, partnerský, pracovní, kolegiální, blíže nespecifikovaný) a to velmi podrobně.

V tomto výkladu dostáváte informaci, jak se energeticky ovlivňujete, proč jste se potkali, co si máte předat, co jste si již vyměnili, kolik toho máte ve vztahu před sebou a mnohem víc.

dopodrobnarozeberuvasvztah-cardleft

V tomto výkladu zjistíte:
Na čem můžete pracovat
Co máte zpracované
Dary a úbytky
Požehnání pro váš vztah
Rizika, úskalí
Předpokládaný vývoj
a další

Tento výklad Vám může pomoci uvědomit si, zda tento vztah naplňujete či podkopáváte. Co máte udělat proto, aby se něco zásadního ve vašem vztahu odehrálo nebo naopak, co nedělat vůbec, aby váš vztah rychle nezkončil. Roli v tomto výkladu také hraje osudovost.

Tento speciální výklad je určený pro ty, kteří si chtějí uvědomit své vztahy na hlubších úrovních, v hlubších rovinách. Je možno objednat vícero výkladů na vícero osob.

Výklad obdržíte formou neveřejného odkazu na klientský youtube kanál, kde se vám zobrazí video. Toto video máte trvale k dispozici.

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
+ jméno s datum narození partnera
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
Jana, 3.5.1967
Pavel 3.4.1982
číslo duchovního vývoje: 3

Poznámka: Vaši objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečtěte si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Video výše slouží jako ukázka pro představu. Osobní výklad se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou. Děkuji.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

[javascript]

shadow-ornament

 

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.