Důtky – 7 denní dálková péče

[divider style=“9″]

V dálkové péči Důtky jdete vstupujete vědomě do oblasti svého nevědomí. Necháváte volně vyplouvat své potlačené pocity napovrch a to skrze sny. Jako mistr vás provázím energeticky celým procesem. Vstupuji do pole snů a snažím se duchovně pracovat na vašem duchovním růstu skrze metodu důtky: mistr pranýřuje svoje žáky tak dlouho, dokud nepochopí. Je možné, že projdete silným procesem pochopení a uvědomění, ale je také možné, že proklouznete po povrchu, nebude ten správný čas. Proto tento proces doporučuji pouze pokročilým, těm, kteří se mnou již nějaký kus cesty ušli. Jedinou zárukou v tomto procesu je můj záměr, se kterým jdu a na dálku pracuji.

[divider style=“9″]

Rajneeshovy důtky
Procesem důtek jsem poprvé prošel u své mistryně. Chodila mě navštěvovat do snů a pranýřovala mě doslova za každou malou chybu, abych v sobě zpracoval téma viny a vystoupil z něj. Absolvoval jsem řadu procesních snů – ze kterých jsem se probouzel, uvědomoval si, znovu usínal a znovu procházel procesem uštědření ran tvrdou holí. A odtud název důtky. Důtky jsou silným duchovním nástrojem pro pochopení. Mistr cíleně svými důtkami dává údery do slabých míst žáka. Dálková péče proto, že otevírám své duchovní kanály a nechávám vstupovat svého ducha do pole vašich snů, ve kterých vás mohu navštívit v rozličných podobách proto, aby došlo k co nejrychlejšímu uvědomění vašeho slabého místa.

[divider style=“9″]

NEŽ VSTOUPÍTE DO PROCESU:
Tento druh dálkové péče nemá žádné speciální pokyny pro vás jako příjemce energie. Dnem uhrazení služby se spouští vaše dálková péče bez odkladu. Nezískáváte závěrečnou zprávu, ale můžete se informovat na emailu info@rajneeshpranapati.net. Stejně tak uvítám vaši zprávu o tom, co jste v tomto dálkovém léčení zpracovali. Energie přijímejte pouhým rozšířením svého vědomí, že pečování probíhá. Víc není třeba. Toto opečování je vhodné pro ty, kteří u mě již nějakým opečováním prošli a ví, co mohou očekávat v mé energetické práci.

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
Vaše jméno, datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

ÚČASTNICKÁ DOHODA – objednáním on-line semináře vyjadřujete souhlas

[button_4 border=“rounded“ size=“medium“ color=“lightblue“ align=“center“ href=“http://www.rajneeshpranapati.net/jak-nakupovat-u-rajneeshe/“]JAK NAKUPOVAT U RAJNEESHE[/button_4]

[divider style=“9″]