Egg show – věštba z vejce

[YouTube_WD id=7 item=7]

Někdy nám jede hlava na plné obrátky a snažíme se, abychom dosáhli svého cíle. Tomu potom podřizujeme vše – včetně našich otázek, kladených orákulu. Věštba z vejce ti dovolí ustoupit stranou – a zjistit pouze to, co vědět máš, bez ohledu na tvou vypočítavou mysl, která tě neustále vyčerpává. V tuto chvíli si můžeš dopřát odpočinek pro svou ukvapenou mysl, stoupnou si na chvíli stranou a nechat Velkého ducha působit svými zázraky.

V tomto výkladu zjistíš:
Pouze to, co chce sdělit velký duch
Věštba bývá také obohacena o vhledy z karet pro upřesnění.

Je dobré vědět, že přehánění je převlekem strachu. Strach nás udržuje ve zběsilém tempu. Dopřát si více prostoru, svobodně se nadechnout, může být lékem pro tento závod mysli. Velký duch ví lépe než vy, jaké informace nyní potřebujete dostat. Věštba z vejce je meditativním výkladem, při kterém si odpočinete a vstoupíte do pole možností a zázraků.

Výklad obdržíš formou neveřejného odkazu na klientský youtube kanál, kde se ti zobrazí video. Toto video máš trvale k dispozici.

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3
+ jméno a datum narození dané osoby, o kterou jde

Poznámka: Tvou objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečti si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Video výše slouží jako ukázka pro představu. Osobní výklad se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou. Děkuji.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

 

shadow-ornament

 

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.