FAQ: K odrušení negativních energií 012 Přesvědčení, vzory II – o partnerství, o duchovní praxi

Milá duše,
sebevědomí nikde nevezmeš. Sebevědomí vychází ze sebe – uvědomění. Z přijetí sama sebe. Mluvíš o strachu který souvisí s čarodějnicemi… Měl jsem v 25 letech fázi, kdy jsem si to zpracovával taky. A z toho pak vznikla stať o výkladu karet pro Padlé anděle. Vím, že jsem si mantroval dokola: Jsem čaroděj.
A tou mantrou jsem to čistil velmi dlouho, dokud se to nezakotvilo ve mně a už to ve mně zůstalo.
Důvodů proč nemáš partnera může být víc, ale vlastně je to vždy o tom, že smícháš všechny ty důvody dohromady a vznikne z toho tér, který nejde nic než nechat ztuhnout v sudu a pak do něj marně kopat, že stojí v cestě.
Poskládej si prostě celý obraz do vrstev, zapiš si to jako vrstvy
Na duchovní úrovni
Na materiální úrovni
Na intelektuální úrovni
A teď se vrátím k partnerovi
Jedna vrstva jsou duchovní příčiny
Jedna vrstva jsou rodinné příčiny
Jedna vrstva jsou obvyklé blokace
Jedna vrstva jsou komunikační blokace
A teď si řekni, v které oblasti jsi co udělala.
Absolvovala jsi rodinné konstelace nebo nějaký jiný vhled do příčin?
Obvyklé blokace v čakrovém systému – tak na nich asi pracuješ průběžně…
A pak tu zbývají komunikační blokace… Možná prostě jen nevíš jak na to.
Jak oslovit muže
Jak s ním komunikovat
Jak ho neodradit
Jak ho získat
Popřípadě, jak získat zpátky svého ex, když…
O duchovním praxi
 
Během pár měsíců jsem postahoval asi 80 symbolů a dál informace – k čemu slouží, na co jsou dobré.
 
Říkám postahoval, ale to je to – je to vědomá práce. Sedneš, požádáš si, přijde ti něco, naladíš se na to, doptáváš se. Je to úmorná práce, vcelku vzato, po jisté době mechanická.
 
Čím déle pracuješ (a já pracoval z nutnosti, že jsem se nechtěl dostat do toho hustého procesu znovu – kolikrát by mě museli šoupnout do hustého prostředí, abych začal pracovat sám o sobě) tím víc smysl ti to dává (třeba po roce přichází období, kdy se ti ty věci poskládají, do té doby třeba smysl nedávají)
 
Např. Andělé hvězdného Avalonu mají také základ v aktivaci. Ale už jsou stvořené v radosti. Prostě vím, že musím duchovně tvořit a jít tou cestou – vytvářím nástroje k transformaci sama sebe, druhých. Došlo mi včera, že např. Siderický kompas na měsíc říjen, kde je používám shlédne v měsíci říjnu přes 12 tisíc lidí. Proudí k nim tedy informace z karet, které jsem stvořil. Ale když jsem je začínal tvořit, neměl jsem tolik shlédnutí a baže – vůbec jsem takto nad tím nepřemýšlel. Dokud nezačneš používat své nástroje, nepřijdeš na to, protože nad tím neuvažuješ. 
 
No dobře, ale to jsem já.
 
Grožnjanské mystérium má taky základ v té aktivaci (určitě proto, že pro mě ta aktivace bylo duchovním popostrčením k vědomé práci)
 
Posunulo mě reiki I, II, III, různá zasvěcení – Merlin hodně, Melchizedek, aktivace…