Faraonův duch

 

 Cítíte se zmanipulovaní?
Máte dojem, že vaše rozhodnutí nejsou vaše?
Cítíte se nejistí a napadení zvenčí?
Máte dojem, že vás prostupují cizí energie?

„Faraonův duch“ je vlastně automatickou kresbou, ve které se podíváme na to, co za vzkaz pro vaší duši má Faranův duch. Jak vás oslovuje, co s vámi energeticky dělá, co by si od vás přál.

Tažené karty doplní vhled z automatické kresby a 7 denní harmonizační proces pomůže doladit záležitosti, které vyplynou z výkladu.

Co si odnesete z této automatické kresby:
Vhled do vaší situace
„Korupční potenciál“ (slabá místa ke zmanipulování okolím v nepříhodnou chvíli)
Léčení a harmonizace slabých míst

cobudevasimziskem-cardleftZisk je zejména v tom, že se se tazateli rozšíří vhled k jeho osobní cestě Kudykamem 2: Vzkříšení. Pochopí, co se vlastně děje v jeho situaci. Registrace do Kudykamu ZDARMA zde. Zhruba po roce dostanete možnost jít hlouběji v osobní práci a otevře se vám vstup do Kudykamu2.

Bez ohledu na to, zda kráčíš cestou Kudykamu 2, je to léčivý proces, do kterého tímto výkladem vstupuješ. Je to prohrábnutí strun, které musí doznít… a to doznívání, to je to léčení.

 

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození a ve stručnosti napište, co řešíte.
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.
3) Do pole „Poznámka“ vepište také své datum narození.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3

Poznámka: Tvou objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečti si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Video výše slouží jako ukázka pro představu. Osobní výklad se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou. Děkuji.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

 

 

GDPR
Nakoupením v e-shopu Všechny barvy života Rajneeshe Pranapati  souhlasíš se ZÁSADAMI GPDR, zpracováním osobních údajů a souhlasíš s obchodními podmínkami.

shadow-ornament