GDPR – Nic nezasílám jen tak

GDPR se rozumí nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

NIC NEZASÍLÁM JEN TAK.

 

POKUD U MĚ NAKOUPÍŠ,

pak si tvé údaje uložím, abych mohl zpracovat tvou objednávku (vystavit zálohovou fakturu, doklad o zaplacení, natočit video-výklad, zařadit tě do procesu apod.) K tomu si vytvořím tvůj profil, kde mám tvé údaje pohromadě a mohu se k nim v  čase vracet. Neznamená to, že když u mě nakoupíš, začnu tě zasypávat emaily. Pouze v případě, že si to sám přeješ

JAKÉ ÚDAJE SCHRAŇUJI A PROČ?

Křestní jméno, abych tě mohl oslovit a také ti poslat přání v tvůj svátek. Příjmení, abych dokázal rozlišit dvě osoby stejného jména od sebe. Duchovní jméno proto, abych ctil tvou duchovní tradici. Tituly, abych ctil tvé vzdělání. Narozeniny, abych ti mohl poslat blahopřání k narozeninám a také proto, abych mohl pracovat energeticky na dálku. Město a kraj z toho důvodu, abych ti mohl dát vědět, že cestuji do té oblasti a mohli se tak setkat a také proto, abych věděl, odkud jsi. Ty to víš o mně taky ,-).

V neposlední řadě také tvou emailovou adresu.

KDYŽ SE U MĚ ROZHLÍŠÍŠ A UDĚLÁŠ REGISTRACI
– do Kudykamu se dostaneš pouze, pokud vyjádříš svůj SOUHLAS (zaškrtávátka).

Pak ti můžu posílat svůj čtvrteční dopis, který je součástí Kudykamu – programu zdarma, jehož cesta trvá 18 dní k takzvanému rozcestníku + dle zvolené další cesty minimálně 42 dní a maximálně dní 112. Ovšem, když zůstane člověk věrný Kudykamu i po skončení, nadále mu chodí čtvrteční dopisy, a po 365 dnech se mu otevře cesta ke Kudykamu 2: Vzkříšení, který trvá dalších 100 dní a obsahuje Poklad, ke kterému jiná cesta nevede, než skrze zmíněný Kudykam… Cesta Kudykamem je však nekonečná, dokud to budu já, bude i Kudykam. A kdo ví, třeba se jeho cesta prodlouží o další kus…

VSTUPEM DO KUDYKAMU SOUHLASÍŠ:

1) Se zpracováním osobních údajů (rozepsáno výše nebo podrobněji po kliknutí na odkaz)
2) Se zasíláním obchodních sdělení
(v mém případě jsou to např. čtvrteční dopisy)
3) S tím, že se stáváš zákazníkem, využívající služby ZDARMA.
(jako zákazník využíváš třeba cestu Kudykamem zdarma, videa zdarma na youtube kanálu atd.)
4) S tím, že v případě zájmu o rozšířenou nabídku, o kterou je Kudykam doplněný, nakoupíš,  a tím se staneš zákazníkem platícím.
(až ti přijde, že chceš mé placené služby využít)
5) S obchodními podmínkami mého e-shopu
(čti opravdu pro pořádek, člověk nikdy neví)

KDO JE MÝM ZPRACOVATELEM?

Jako správce využívám služeb mého zpracovatele (rozesílka emailů), který respektuje a ochraňuje osobní data na nejvyšší profesionální úrovni.

OVŠEM A SAMOZŘEJMĚ se můžeš kdykoliv z mé rozesílky odhlásit!
(SOUHLAS JE ODVOLATELNÝ)

Důležité!

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh