GDPR – Nic nezasílám jen tak

GDPR se rozumí nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

NIC NEZASÍLÁM JEN TAK.

POKUD U MĚ NAKOUPÍŠ,

pak si tvé údaje uložím, abych mohl zpracovat tvou objednávku (vystavit zálohovou fakturu, doklad o zaplacení, natočit video-výklad, zařadit tě do procesu apod.) K tomu si vytvořím tvůj profil, kde mám tvé údaje pohromadě a mohu se k nim v  čase vracet. Neznamená to, že když u mě nakoupíš, začnu tě zasypávat emaily. Pouze v případě, že si to sám přeješ

JAKÉ ÚDAJE SCHRAŇUJI A PROČ?

Křestní jméno, abych tě mohl oslovit a také ti poslat přání v tvůj svátek. Příjmení, abych dokázal rozlišit dvě osoby stejného jména od sebe. Narozeniny, abych ti mohl poslat blahopřání k narozeninám a také proto, abych mohl pracovat energeticky na dálku. Město a kraj z toho důvodu, abych ti mohl dát vědět, že cestuji do té oblasti a mohli se tak setkat a také proto, abych věděl, odkud jsi. Ty to víš o mně taky ,-).

V neposlední řadě také tvou emailovou adresu.

KDYŽ U MĚ UDĚLÁŠ REGISTRACI, TAK SOUHLASÍŠ:

1) Se zpracováním osobních údajů (rozepsáno výše nebo podrobněji po kliknutí na odkaz)
2) Se zasíláním obchodních sdělení
(v mém případě jsou to dopisy)
3) S tím, že se stáváš zákazníkem, využívající služby ZDARMA.
(jako zákazník využíváš třeba videa zdarma na youtube kanálu)
4)
 S obchodními podmínkami mého e-shopu (čti opravdu pro pořádek, člověk nikdy neví)

KDO JE MÝM ZPRACOVATELEM?

Jako správce využívám služeb mého zpracovatele (rozesílka emailů), který respektuje a ochraňuje osobní data na nejvyšší profesionální úrovni.

OVŠEM A SAMOZŘEJMĚ se můžeš kdykoliv z mé rozesílky odhlásit!
(SOUHLAS JE ODVOLATELNÝ)

Důležité!