Servis: Grožnjanské mystérium – Izolační konzultace

izolace-ringspiralbinder

Neodvážíte se říct svůj názor? Nenacházíte odvahu projevit se?
Brání vám něco se vyjádřit? Zkoušíte v sobě něco potlačit?
Bouří se ve vás něco? Čeho se nejvíce obáváte?
Co ve vás touží po lásce? Jste osamělí?

V GM:IZOLAČNÍ KONZULTACI zjistíte, co se děje ve vašem čakrovém systému, jak se odráží jednotlivé bloky v situacích, které řešíte a jak zabarvují jejich charakter. Dozvíte se, jakým způsobem vás ovlivňuje roční vibrace dle data narození, pod vlivem kterých karmických uzlů jste, jakým způsobem ovlivňují vaší osobnost. Léčivý potenciál Grožnjanského mystéria uvede věci do chodu a pro následující měsíce si odnesete náhled z karet.

V GM:IZOLAČNÍ KONZULTACI pracuji pomocí automatické kresby, využívám učení Grožnjasnkého mystéria a tarotové karty. Pozornost zaměřuji do oblastní daných vaší objednávkou, co vás zajímá a do oblastí zamčených karmickou zátěží.

cobudevasimziskem-cardleft


Může dojít k vyjasnění komplikovaných situací a okolností odstraněním předchozích blokád. Přehodnocení dosavadních představ o vašem světě a jeho fungování se můžete zbavit negativního očekávání či jednání, které bylo blokované strachem. Konfrontací se svými vnitřními bloky získáte více moudrosti pro sebe.

cojeste-cardstackedPodstatou tohoto setkání je vyjasnit vaše sporné záležitosti, najít řešení vaší situace, objevit nový úhel pohledu, který přinese úlevu. V některých případech je GM:IZOLAČNÍ KONZULTACE doplněna o léčení čaker, karmickou očistu či jsou použity jiné techniky, aby došlo k plnému uvědomění nových poznatků a jejich začlenění do praktického života.

pokud-cardleft

JAK SI REZERVOVAT TERMÍN?

KDY – VOLNÁ MÍSTA::
Viz SERVIS

KDE:
Viz SERVIS

CENA:
Viz SERVIS

Pokud víte o někom ze svých známých, komu by Izolační konzultace prospěla,
prosím o doporučení. Předem děkuji za váš čas.

shadow-ornament

Těším se na naše setkání.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.