GM: Výklad 4 pole (celoživotní výklad)

Video slouží jako ukázka pro představu. Osobní výklad se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou.

Video bude doplněno

Chcete se oprostit od vlivu minulosti, minulých životů a vlivů negativních energií? Chcete průvodce na cestě životem?

4pole-cardleft

Tento výklad osvětlí skryté vlivy na život od zrození až po smrt – vlivy minulých životů, karmy rodiny, regionu a národa na váš život. Získáte úplný přehled o vlivu minulých životů na jednotlivá životní období. Dozvíte se, co se ve vašem životě již dělo, ale také proč se to dělo, jak to vznikalo a dále, jak se bude formovat vaše budoucnost na základě těchto skrytých vlivů. Jedná se o průvodce na cestě vaším celým životem.

NEŽ SE ROZHODNETE
K poslechu tohoto výkladu je nezbytná intuice a také upřímný pohled do vlastního života. Jedno bez druhého nemůže fungovat, asi jako tak, když se vydáte na cestu a díváte se pořád do průvodce, minete to, co je vedle vás.

NUTNOST 30-TI POKLON
Je vhodné provést 30 poklon za každý rok života, který jste již prožili (jedna poklona je série po třiceti pokloněních) pro získání moudrosti z toho, co jste dosud žili. Pokora, poděkování za to, co mi osud nadělil, otevře cestu k Milosti.

Delší ukázka meditace pokory
Kratší ukázka meditace pokory

PODMÍNKA VYPRACOVÁNÍ
Tento výklad lze vypracovat pouze starším 30-ti let a pouze za předpokladu, že jako první karta nepadne karmický uzel ZÁMEK. V případě, že vhled bude tímto zakázaný, peníze vracím na váš účet.

UPOZORNĚNÍ
Před výkladem 4 pole je vhodné absolvovat výklad GM: Osobní karmická síť. Poznatky z něj lze potom více ozřejmit v tomto výkladu a výklad 4 pole tak značně prohloubit.

Výklad obdržíte formou neveřejného odkazu na klientský youtube kanál, kde se vám zobrazí video. Toto video máte trvale k dispozici.

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3

Poznámka: Vaši objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečtěte si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Děkuji.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

 

 

GDPR
Nakoupením v e-shopu Všechny barvy života Rajneeshe Pranapati  souhlasíš se ZÁSADAMI GPDR, zpracováním osobních údajů a souhlasíš s obchodními podmínkami.

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.