GM: Karmická křížení

V GM:KARMICKÝCH KŘÍŽENÍ se postavíte čelem skrytým zákonitostem, které ovlivňují váš život. Naleznete světlo v osobním životě a rozloučíte se zcela úplně s přežitým a nevyhovujícím.

krizeni

Chcete vyjasnit sporné body svého života?
Chcete najít směr a oprostit se od balastu?
Jste připraveni odevzdat to, co vás brzdí??

V GM:KARMICÝCH KŘÍŽENÍCH se spolu diagnosticky podíváme do vaší osobní karmické sítě či do rodinného systému a zjistíme, co vás nejvíce ovlivňuje v životě – od čeho je třeba se odpoutat a na co navázat.

VIDEO VÝKLAD GM: KARMICKÁ KŘÍŽENÍ

Video výklad vyžaduje velké usebrání jak na straně klienta, tak na straně terapeuta. V úvodní části čekejte krátkou meditaci spojenou s naladěním na vaši osobní karmickou síť. Rituální léčení. V další části se podle vašich specifických potíží podíváme buď do osobní karmické sítě či do rodinné karmické sítě. Uděláme hluboký vhled – naše energie v tomto procesu vedou vzájemný dialog. Neočekávejte tedy „nasolení informací“, ale vzájemnou výměnu. Grožnjanské mystérium vyjevuje určité informace, se kterými s vámi pracuji a spolu se snažíme o hlubší uvědomění souvislostí. V rámci GM: Karmických křížení vyvstávají na povrch esenciální informace, které vás mohou dočasně vyvést z míry. Do jisté míry pro vás může být konzultace velmi očistná a prožitková. Po celou dobu video výkladu se opírám o učení – nahlížím do speciálních skript a držím se pevně stanovených postupů – co smím sdělit, co mohu udělat pro vás jako pro klienta. Zisk GM: Karmických křížení nelze vynutit. Je třeba zachovat si klidnou hlavu, i když se celkový obraz neskládá. Grožnjanské mystérium vyjevuje své tajemství pokorně naslouchajícím.

Upozornění:
Vhledy do karmických sítí ovlivňují vaši realitu – vstupujete do obrovsky silného léčivého procesu, do kterého je zapojena celá vaše existence a změny se mohou projevit na mnoha úrovních (od pracovní oblasti, po intenzivní výměny energií v rodinném systému) Absolvováním konzultace přijímáte odpovědnost (vyšší duchovní) za svůj život.Může dojít k vyjasnění komplikovaných situací a okolností odstraněním předchozích blokád. Přehodnocení dosavadních představ o vašem světě a jeho fungování se můžete zbavit negativního očekávání či jednání, které bylo blokované strachem. Konfrontací se svými vnitřními bloky získáte více moudrosti pro sebe. Tím také může dojít k uzdravení na fyzické úrovni.


Aby se mi dobře pracovalo, potřeboval bych od tebe, abys do poznámky napsal jednu věc, která ti přinese radost tady a teď. Může to být např. Radost mi udělá, když přivoním k růži. Nebo Radost mi udělá, když dnes zajdu do sauny. Toto přání by mělo být takovým přáním, které si splníš sám – tedy ne závislé na druhých. Cítím, že toto krátké zamyšlení něco otevře, co mi umožní lépe pracovat na dálku.

Dále bych od tebe potřeboval vědět, zda jsi ve vztahu, zda máš děti, co děláš za práci, zda máš problémy s financemi a to proto, že jsou to nejčastější věci, které se ve výkladech objevují – někdy si tyto informace potřebuji ověřit v objednávce, když na to přijde ve výkladu.

Děkuji za účast při spolutvorbě tohoto výkladu.


1) Vyplň platební formulář níže – všechny potřebné kolonky
2) Do pole „Poznámka“ vyplň:
datum narození, stav, zda máš děti, profesi a co ti udělá radost
3) Do pole „Poznámka“ vyplň také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžeš vybrat intuitivně, náhodně, můžeš si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Tvoje poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 15 (obvykle lidi napadá nejčastěji, nalaď se znovu)
stav: ženatý, rozvedený, single, otevřený vztah, na hromádce, v registrovaném partnerství, milenka, milenec, openminded atd.
Děti:
syn a dcera, dvě vnoučata
Profese:
Nezaměstnaný / Lakýrník nebo Cukrářka na plný úvazek, na mateřské atd.
Finance: hypotéka, dluhy, zajištěný atd.
Co mi udělá radost: Zajdu dnes do sauny

4) Na email info@rajneeshpranapati.net zašlete následující:
Popište svou situaci, co se u vás děje. Napište jména a data narození všech členů vaší rodiny, které shledáte relevantní k vaší otázce a situaci.

Např.

Můj otec byl alkoholik, bil matku a později i mě. Když zemřel, vzrostla ve mně agrese vůči mým vlastním dětem. Obě děti jsou z předcházejícího manželství se starším partnerem. Manžel zemřel na dovolené. Moje matka těžce onemocněla a bratr Ludvík propadl alkoholu a hazardu. Já sama jsem již bez partnera, prodělala jsem několik potratů a partner mě opustil.
Zároveň se naše finanční situace zhoršila.

Jan (otec) 4.5.1949 – zemřel v roce 2010
Michaela (matka) 6.7.1975 – žije, onemocněla (rakovina)
Ludvík (bratr) 7.7.1999 – žije, problémy s alkoholem, hraje automaty
Venca (syn) 5.5.2014 – hluchý
Lůca (dcera) 6.6.2015 – často nemocná
Milan (partner) 7.7.1998 – opustil mě, nevídáme se
Lenka (já) 8.8.1997 – potraty, žiji sama
Sam (bývalý manžel) 9.9.1956 – zemřel


Po odeslání formuláře ti přijde na email zálohová faktura s platebními údaji, pokud volíš platbu bankovním převodem.


Poznámka: Tvou objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečti si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Výklad od výkladu se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou.

Namaste
Rajneesh

Rajneesh3Pruhledne