Grožnjanské mystérium: Osobní karmická síť

Velmi léčivý výklad karet Grožnjanského mystéria v kombinaci s automatickou kresbou vám pomůže odhodit nesmyslný balast, který trápí vaší zkroušenou duši. Prudké navýšení světla ve vašem energetickém systému pomocí léčivé kresby – diagnostiky bloků v čakrovém systému.

GroznjanskeMysterium-Diagnostika

V rámci Grožnjanské mystérium: Osobní karmická síť udělám podrobnou diagnostiku čakrového systému pomocí automatické kresby. Naladím se na všechny možné bloky, které se tu nashromáždily. Během kresby rozkládám karty na vaši OSOBNÍ KARMICKOU SÍŤ a vysvětluji vliv jednotlivých karmických uzlů – získáváte vhledy do minulých životů, informace o oblastech předchozích inkarnacích a co si odnášíte jako dědictví svých předků do současného života. Na závěr procházíte léčením na dálku pomocí automatické kresby a přes energetickou schránku, kterou vám vytvářím v danou chvíli.

Při Grožnjanské mystérium: Osobní karmická síť získáváte velmi podrobné informace a vhledy, které umožňují přestavbu vašeho čakrového systému,  vaše OSOBNÍ KARMICKÁ SÍŤ se přepouje na SVĚTELNOU OSOBNÍ KARMICKOU SÍŤ a procházíte tak silným očistným procesem karmy.


DOZVÍTE SE A ODNESETE SI:
8 kardinálních karmickách uzlů, které odpracováváte v TOMTO životě
8 vhledů do nejdůležitějších inkarnací, které vás v TOMTO životě nejvíce ovlivňují
Informace o oblastech, ve kterých jste žili – dozvíte se i případné hvězdné inkarnace
Jak ovlivňují minulé životy váš život současný a co máte dělat pro rozpuštění těchto vlivů
Přepojení OSOBNÍ KARMICKÉ SÍTĚ na SVĚTELNOU OSOBNÍ KARMICKOU SÍŤ
Hluboké dálkové léčení a odčištění 24 let karmických zátěží (8 kardinálních uzlů)


Než si objednáte Grožnjanské mystérium: Osobní karmická síť :
Prosím, vezměte v potaz, že vhled do Osobní karmické sítě se dělá pouze jednou – je to jako momentka zachycená při vašem porodu. Se získanými informacemi pracujete například ve výkladu Grožnjanské mystérium: 4 pole – kde se dělá detailní rozbor vašeho života a hledá se umístění vašich kardinálních karmických uzlů získaných vhledem do Osobní karmické sítě. Tento výklad je také  předpokladem na výklad Grožnjanské mystérium: 4 pole.

Výklad obdržíte formou neveřejného odkazu na klientský youtube kanál, kde se vám zobrazí video. Toto video máte trvale k dispozici.


Aby se mi dobře pracovalo, potřeboval bych od tebe, abys do poznámky napsal jednu věc, která ti přinese radost tady a teď. Může to být např. Radost mi udělá, když přivoním k růži. Nebo Radost mi udělá, když dnes zajdu do sauny. Toto přání by mělo být takovým přáním, které si splníš sám – tedy ne závislé na druhých. Cítím, že toto krátké zamyšlení něco otevře, co mi umožní lépe pracovat na dálku.

Dále bych od tebe potřeboval vědět, zda jsi ve vztahu, zda máš děti, co děláš za práci, zda máš problémy s financemi a to proto, že jsou to nejčastější věci, které se ve výkladech objevují – někdy si tyto informace potřebuji ověřit v objednávce, když na to přijde ve výkladu.

Děkuji za účast při spolutvorbě tohoto výkladu.


1) Vyplň platební formulář níže – všechny potřebné kolonky
2) Do pole „Poznámka“ vyplň:
datum narození, stav, zda máš děti, profesi a co ti udělá radost
+ 1 dotaz
3) Do pole „Poznámka“ vyplň také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžeš vybrat intuitivně, náhodně, můžeš si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Tvoje poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 15 (obvykle lidi napadá nejčastěji, nalaď se znovu)
stav: ženatý, rozvedený, single, otevřený vztah, na hromádce, v registrovaném partnerství, milenka, milenec, openminded atd.
Děti:
syn a dcera, dvě vnoučata
Profese:
Nezaměstnaný / Lakýrník nebo Cukrářka na plný úvazek, na mateřské atd.
Finance: hypotéka, dluhy, zajištěný atd.
Co mi udělá radost: Zajdu dnes do sauny


Po odeslání formuláře ti přijde na email zálohová faktura s platebními údaji, pokud volíš platbu bankovním převodem.


Poznámka: Tvou objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečti si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Výklad od výkladu se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou.

Namaste
Rajneesh

Rajneesh3Pruhledne