Grožnjanské mystérium: Osobní karmická síť

shadow-ornament

Velmi léčivý výklad karet Grožnjanského mystéria v kombinaci s automatickou kresbou vám pomůže odhodit nesmyslný balast, který trápí vaší zkroušenou duši. Prudké navýšení světla ve vašem energetickém systému pomocí léčivé kresby - diagnostiky bloků v čakrovém systému.

GroznjanskeMysterium-Diagnostika

V rámci Grožnjanské mystérium: Osobní karmická síť udělám podrobnou diagnostiku čakrového systému pomocí automatické kresby. Naladím se na všechny možné bloky, které se tu nashromáždily. Během kresby rozkládám karty na vaši OSOBNÍ KARMICKOU SÍŤ a vysvětluji vliv jednotlivých karmických uzlů - získáváte vhledy do minulých životů, informace o oblastech předchozích inkarnacích a co si odnášíte jako dědictví svých předků do současného života. Na závěr procházíte léčením na dálku pomocí automatické kresby a přes energetickou schránku, kterou vám vytvářím v danou chvíli.

Při Grožnjanské mystérium: Osobní karmická síť získáváte velmi podrobné informace a vhledy, které umožňují přestavbu vašeho čakrového systému,  vaše OSOBNÍ KARMICKÁ SÍŤ se přepouje na SVĚTELNOU OSOBNÍ KARMICKOU SÍŤ a procházíte tak silným očistným procesem karmy.

cobudevasimziskem-cardleft

DOZVÍTE SE A ODNESETE SI:
8 kardinálních karmickách uzlů, které odpracováváte v TOMTO životě
8 vhledů do nejdůležitějších inkarnací, které vás v TOMTO životě nejvíce ovlivňují
Informace o oblastech, ve kterých jste žili - dozvíte se i případné hvězdné inkarnace
Jak ovlivňují minulé životy váš život současný a co máte dělat pro rozpuštění těchto vlivů
Přepojení OSOBNÍ KARMICKÉ SÍTĚ na SVĚTELNOU OSOBNÍ KARMICKOU SÍŤ
Hluboké dálkové léčení a odčištění 24 let karmických zátěží (8 kardinálních uzlů)

cojeste-cardstacked

Než si objednáte Grožnjanské mystérium: Osobní karmická síť :
Prosím, vezměte v potaz, že vhled do Osobní karmické sítě se dělá pouze jednou - je to jako momentka zachycená při vašem porodu. Se získanými informacemi pracujete například ve výkladu Grožnjanské mystérium: 4 pole - kde se dělá detailní rozbor vašeho života a hledá se umístění vašich kardinálních karmických uzlů získaných vhledem do Osobní karmické sítě. Tento výklad je také  předpokladem na výklad Grožnjanské mystérium: 4 pole.

Výklad obdržíte formou neveřejného odkazu na klientský youtube kanál, kde se vám zobrazí video. Toto video máte trvale k dispozici.

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3
+ 1 dotaz

Poznámka: Vaši objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečtěte si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Děkuji.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.