Happy karty: 3 vdovy – co máte opustit

HAPPY KARTY jsou „hozené karty“ dle magické pohádkové trojky.
Na vaši situaci vyložím tři karty. Tři karty dají k situaci svůj komentář. Není to vhled do minulosti, přítomnosti a budoucnosti – jak by člověka napadlo u tří karet. Jsou to rady k situaci, kterou právě řešíte.

Jakou radu vám chtějí dát karty?
Co máte vědět bez ohledu na to, jak to vidíte vy?
Chcete si ujasnit své postavení?

Dobré je mít ujištění od karet o správnosti své cesty. Je to jako nahlédnout do kompasu, zda se stále jdu správně – je to pomyslná střelka, která vás zase sladí s cestou vaší duše.


HAPPY KARTY: 3 VDOVY – CO MÁTE OPUSTIT

Kolikrát si říkáte, že je čas něco opustit?
Nenacházíte žádné východisko ze své situace?
Brání vám něco udělat změnu? 

Happy karty pro tento měsíc reprezentují 3 vdovy. Co vám která vdova chce povědět? Co byste měli vědět, abyste se správně rozhodli? Jakou změnu jste nuceni přijmout?

Mnoho otázek, málo odpovědí. Je třeba nalézt otázku ve správné rovině a odpovědět na ní. Vyzkoušejte vhled pomocí tří karet.

Poznámka:
Výklad obdržíte formou neveřejného odkazu na klientský youtube kanál, kde se vám zobrazí video. Toto video máte trvale k dispozici.


Aby se mi dobře pracovalo, potřeboval bych od tebe, abys do poznámky napsal jednu věc, která ti přinese radost tady a teď. Může to být např. Radost mi udělá, když přivoním k růži. Nebo Radost mi udělá, když dnes zajdu do sauny. Toto přání by mělo být takovým přáním, které si splníš sám – tedy ne závislé na druhých. Cítím, že toto krátké zamyšlení něco otevře, co mi umožní lépe pracovat na dálku.

Dále bych od tebe potřeboval vědět, zda jsi ve vztahu, zda máš děti, co děláš za práci, zda máš problémy s financemi a to proto, že jsou to nejčastější věci, které se ve výkladech objevují – někdy si tyto informace potřebuji ověřit v objednávce, když na to přijde ve výkladu.

Děkuji za účast při spolutvorbě tohoto výkladu.


1) Vyplň platební formulář níže – všechny potřebné kolonky
2) Do pole „Poznámka“ vyplň:
datum narození, stav, zda máš děti, profesi a co ti udělá radost
3) Do pole „Poznámka“ vyplň také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžeš vybrat intuitivně, náhodně, můžeš si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Tvoje poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 15 (obvykle lidi napadá nejčastěji, nalaď se znovu)
stav: ženatý, rozvedený, single, otevřený vztah, na hromádce, v registrovaném partnerství, milenka, milenec, openminded atd.
Děti:
syn a dcera, dvě vnoučata
Profese:
Nezaměstnaný / Lakýrník nebo Cukrářka na plný úvazek, na mateřské atd.
Finance: hypotéka, dluhy, zajištěný atd.
Co mi udělá radost: Zajdu dnes do sauny


Po odeslání formuláře ti přijde na email zálohová faktura s platebními údaji, pokud volíš platbu bankovním převodem.


Poznámka: Tvou objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečti si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Výklad od výkladu se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou.

Namaste
Rajneesh

Rajneesh3Pruhledne