Imara reiki – 21 dní dálkové péče

„Příčiny našich onemocnění mohou ležet mimo náš svět vnímání, kde onemocníme, protože nám byly dány dispozice, ať už genové nebo prostředím, kde žijeme. Naše zdraví je determinováno mnoha faktory. Můžeme být nemocní, protože jsme zkrátka onemocněli či jsme měli genové dispozice, naši rodiče měli stejné onemocnění, v našem rodě se tato nemoc objevila apod. Když pronikneme hlouběji do podstaty nemocí, zjistíme, že jsou něco jako duchovní příčiny našich nemocí (Dahlke – Nemoc jako cesta) a když půjdeme ještě dál, může se nám rozkrýt nemoc jako způsob vypořádání se s naší minulostí, nejen tou, kterou jsme si sami prožili v tomto životě, ale také v polích hluboké minulosti – minulých životů. Imara reiki léčí karmická onemocnění.“
Rajneesh

Vždy je vhodné prozkoumat onemocnění z vícero stran – prošel jsi náročnou léčbou a chtěl bys sáhnout do oblasti duchovních příčin – karmických zatížení? Dálková péče s Imara reiki by mohlo být pro tebe. V každém případě i v opečování běžných nemocí je Imara reiki nápomocná.

V 21 DENNÍ DÁLKOVÉ PÉČI
IMARA REIKI
PROJDEŠ

V tomto intenzivním dálkovém opečování energeticky zkontaktujeme místa, kde se vyskytuje zablokovaná energie minulých životů. Tam, kde máme svolení zasáhnout, necháme energii Imara reiki působit, aby došlo k uvolnění traumatické energie a mohlo tak dojít k opečování samotné podstaty karmické nemoci.

Samotné opečování předchází 14ti-denní přeladění na energie Imara reiki a to díky doporučené práci – meditační praxi, která nezabere víc času než je nutné, ale která umožní prohloubení celé dálkové péče.

Po skončení dálkové péče tě čekají další doporučení pro dalších 7 dní.

Dohromady tedy projdeš dálkovým přeladěním, péčí a harmonizací v délce 21 dní.


PŘEHLED:
Výroba: Všechny barvy života Rajneeshe Pranapati
Rok zavedení: 2019
Pokyny: 4 emaily
Dálková péče: 60 minut Imara reiki na stanovený termín
Energetická schránka dálkového procesu: Imara reiki
Oltářní procesní práce: navyšování vibrací oltáře, práce s magickou hůlkou, působení přes čakrové ampulky (každý klient má v dálkové práci svého zástupce na oltáři), magické oleje Anna Riva a další dle intuice. Více informací ZDE.


První email dorazí do tvé schránky ihned po zaplacení.
Druhý email dorazí po hodině.
Třetí email obdržíš dva dny před stanoveným termínem dálkové péče.
Den po dálkovém opečování obdržíš závěrečnou zprávu.
Energetickou schránku tvořím po uhrazení objednávky, nejpozději následující ráno.
Samotná dálková práce pro tebe začíná otevřením emailu a přečtením pokynů.


NEŽ VSTOUPÍTE DO DÁLKOVÉ PÉČE:
Předpoklad pro úspěšné projití on-line semináře je upřímná snaha změnit svůj život. Pro tento seminář není nutná předchozí zkušenost s prací na dálku. Seminář neobsahuje osobní konzultace ani emailové poradenství, máte možnost sdílet AŽ na konci procesu. Všechny důležité informace jsou poskytnuty v rámci on-line kurzu.


Termín dálkové péče je vám doporučený, stanovujete si ho však sami po spuštění programu a to po připsání platby na účet, kdy vám přijdou první pokyny jak na to.
Doporučuji stáhnout si e-book Dálková zasvěcení, požehnání pro život, dle něj se můžete obdobně připravit na dálkovou péči.

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18
Jednotlivá čísla představují různé archanděly a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžeš vybrat intuitivně, náhodně, můžeš si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod. Energii tebou vybraného archanděla přimíchám do tvé energetické kapsle.

Tvá poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo archanděla: 3

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

Rajneesh3Pruhledne