JEMNÝ TRANSFORMAČNÍ PROCES: VOLÁNÍ ŽIVOTNÍHO PARTNERA

Jaké by to asi bylo, kdyby se probudila tvá intuice, srdce a duše? Co by se v tvém životě změnilo? Přivedlo by tě to nejspíš k poznání účelu – proč jsi se narodil, proč tu jsi, a především pomohlo by ti to realizovat své sny a přání.

Oddělenost osvobozuje. A dost možná se to teď po tobě nějakou dobu chtělo. A ty, místo toho, abys něco se svým životem udělal, tak jsi v rohu trucoval. Možná proto, že ti život nedal to, co jsi dlouho hledal – životního partnera. Máš za to, že tvůj životní partner je klíčem k tvorbě tvých snů a přání. Co když je tomu ale jinak? Co když by přišel – a všechny tvé sny a přání ti vzal? Ne vědomě, ale tím, že by tě zaměstnal láskou, všestrannou pozorností. Bylo by to, jakoby tě spolkla nějaká velryba. Měl bys prostor k životu, asi jako Baron Prášil na lodi v jejím nitru, ale vzduch v jejím břiše by zapáchal. Snad by se dalo říct, že to po čem toužíš je objetí. Aby tě někdo objal. Když se cítíš mizerně, když se cítíš prázdný, a nebo – jen tak – z lásky, protože se mu chce. Člověk si tak trochu vzpomene, jaké to je, když ho objímala matka.


ABSOLVOVÁNÍM 5-TI TÝDENNÍHO
ON-LINE SEMINÁŘE A DÁLKOVÉHO PROCESU

JEMNÝ TRANSFORMAČNÍ PROCES: VOLÁNÍ ŽIVOTNÍHO PARTNERA
ZÍSKÁŠ:

5  videií pro osobní práci – jasné instrukce na daný týden


V 1. TÝDNU

V prvním videu se podíváš na to, co se pro tebe v procesu otevírá. Diagnostikuji automatickou kresbou blokace souvislé s hledáním životního partnera, tahám doplňující karty a stanovuji první úkoly. Také z procesu vyděluji věci, které se v práci na tomto tématu nepodílí. Tvořím pro tebe energetickou schránku na celou dobu dálkového procesu.


V 2. TÝDNU

V druhém tématu se nořím hlouběji do jemné vílí energie a zaobírám se tématem zdravého sebevědomí. Zadávám praktický energetický úkol pro jeho pozvednutí. V prostředí vílího jezírka nahlížím opět do karet a zjišťuji potřebné informace pro další práci.


V 3. TÝDNU

V třetím týdnu se spolu s tebou loučím se vším přežitým a to v prostředí hrobky, která svým energetickým polem umožňuje rozklížení nevyhovujících energetických struktur. Tahám pro osobní práci další karty a zadávám úkoly na další týden.


VE 4. TÝDNU

Ve čtvrtém týdnu tě vytáhnu do Jizerských strání. Už sám fakt, že s tebou vyrážím vysoko na kopec a shlížím s tebou do údolí tě vede do nahledu. Každé místo má svůj energetický otisk. Od vílího jezírka, kde jsme zjemnili, od hrobky, kde jsme zanechali minulost nyní stoupáme na kopec. Posílení vnitřního klidu je hlavním cílem. Zadávám opět praktické úkoly a tahám další karty pro samostatnou práci.


V 5. TÝDNU

V posledním týdnu konečně začíná samo odpadat, co již neslouží. Odlupují se nepotřebné vrstvy a to díky pětitýdennímu jemnému dálkovému léčení vílí, motýlí energií. Podíváme se ještě jednou pomocí automatické kresby na to, co se v procesu dělo a stanovím následné úkoly – pro lepší ukotvení nového vědomí v praktickém životě. Léčivý pětitýdenní proces zakončím posíláním víru vílí a motýlí energie přes Zlatou kouli jasnosti, aby v posledním týdnu odvál vše, co se odlouplo. Vnímám tento vír jako osvobozující vítr, který čistí ulice od spadaného listí, větývek. Po jeho poryvu je ulice opět čistá a ten samý vítr osvěžuje a suší slzy dojetí..


Cílem tohoto on-line semináře kombinovaného s dálkovým procesem je osvobodit ty části bytosti, které zamezují vyzařování lásky, aby si člověk mohl přirozeně přivolat do cesty životního partnera. 

V semináři se nepracuje vědomě s karmickými vlivy, byť k pročištění osobní karmické sítě může dojít. Pracuji převážně s vílí a motýlí energií, byť netahám žádné známé vílí či motýlí karty. Tyto informace v semináři channeluji a řídím se svým duchovním napojením.

On-line seminář obsahuje návštěvu tří míst v exteriéru (Vílí jezírko, hrobka a jizerská stráň), aby se do energetického pole semináře otisklo genius loci daných míst.

V PROCESU PRACUJEŠ S DOPORUČENÝMI MANTRAMI (OD RAJNEESHE, SNATAM KAUR) A DÁLE DLE ZADANÝCH POKYNŮ.


První video dorazí na tvůj email do několika hodin po zaplacení.
Energetickou schránku tvořím do tří dnů od tvého vstupu do procesu.
Samotný proces pro tebe začíná shlédnutím prvního videa.
Poté dostáváš na email jedno video týdně.

NEŽ VSTOUPÍTE DO PROCESU:
Předpoklad pro úspěšné projití on-line semináře je upřímná snaha změnit svůj život. Pro tento seminář není nutná předchozí zkušenost s prací na dálku. Seminář neobsahuje osobní konzultace ani emailové poradenství, máte možnost sdílet na konci procesu. Všechny důležité informace jsou poskytnuty v rámci on-line kurzu.


1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
RajneeshRajneesh3Pruhledne

ÚČASTNICKÁ DOHODA