KAI

kai-thickbooklaying

Zakladatelé systému:
Rajneesh a Kranti – setkání dvou bytostí, prolínání pozic žáka, učitele, mistra, přátelství duší, kamarádství, mužský a ženský princip, pracovníci světla… Oba se aktivně podílejí na transformačním dění planety Země, pomáhají lidem v době psychospirituální krize pomáhají nalézat své vnitřní já, uvědomovat si svou hodnotu a jít cestou lásky a odpuštění.

Při jejich společné práci dostali poselství duchovních bytostí,  které vám zde předkládají systém Kai.

Souhrnné informace o zasvěcení:
Pomocí symbolů energetického systému KAI si otevíráte cestu do jednotlivých království na nebi a odemykáte sami sebe iluminaci, prosvětlení.

Kranti o KAI: Viděla jsem místnost ve vesmíru, kde se setkávají naše Vyšší Já a tvé Vyšší Já. V této místnosti probíhá energetická smlouva o čistotě, ochraně. Nikoho s nikým nezavazuje, jen se světlem, láskou, Bohem. A z této místnosti pak odcházíš, jako bys byl vykoupán v posvátné vodě a oblečen do posvěceného hábitu. Odcházíš k mistrům energetického systému KAI, kde si žádáš o zasvěcení. Mistři už vědí, že jsi připraven.

PROČ PRÁVĚ KAI?
Doporučujeme všem, kteří jdou na zasvěcení, nebo těm, kteří zasvěcují, všem, kdo dělají společnou energetickou práci, protože tento systém chrání před přáním duchovního ega.

I. STUPEŇ –
PŘEDPOKLAD: Zkušenost při práci s energií výhodou
  Zasvěcení do symbolu KAI, Zasvěcení do symbolu AGAHARÁT , Zasvěcení do symbolů otevírajících cesty do nebeských království. Součástí  skripta, certifikát.

II.STUPEŇ  –
PŘEDPOKLAD: Mistr učitel Reiki, Shambally, či jiného energetického systému
Zasvěcení do světelné přísahy, zapsání do přímé  linie mistrů KAI . Stáváte  se Mistrem KAI a máte právo šířit ho dál.  Součástí :světelná přísaha , certifikát, zápis do přímé linie Mistrů KAI vedený ve VELKÉ KNIZE ZASVĚCENÍ

Pokud jste se rozhodli pro Zasvěcení, vyplňte platební formulář níže a do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození. Pokyny, jak přijmout zasvěcení a návrh na termín obdržíte do 72 hodin od přijetí platby. Po zasvěcení obdržíte na email skripta a certifikát.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

[button_4 border=“rounded“ size=“medium“ color=“lightblue“ align=“center“ href=“http://www.rajneeshpranapati.net/jak-nakupovat-u-rajneeshe/“]JAK NAKUPOVAT U RAJNEESHE[/button_4]

[javascript][/javascript]