Dálková péče s Ho´oponopono

„Ho´oponopono je dnes velmi známou technikou. V dobách, kdy jsem jí objevoval tomu ještě tak nebylo. Střípek havajského léčení Huna. Převzetí větší části odpovědnosti za svět je podstatou této dálkové péče. Možnosti využití této techniky je široké, dá se pomocí ní působit na mnoho oblastí života, dá se pomocí ní vstoupit do karmických vazeb a pročistit velmi těžké věci. Je otázkou času, kdy každý z nás bude schopný proniknout do nejhlubších zákoutí svých traumatických událostí ovlivňujících celý náš svět.“
Rajneesh

Je čas podívat se na něco jiného, než jsou chmury, deprese, závislosti – dálková péče
Ho´oponopono vás upevňuje ve svém středu.

V TĚCHTO 120-TI MINUTÁCH DÁLKOVÉ PÉČE
HO´OPONOPONO
PROJDETE

PRVNÍCH 60 MINUT
Vaše tělo se uvolňuje od napětí, propadá se pomalu do stavu relaxace. Vaší hlavou běží příběhy všedních dnů, co máte, nemáte udělat a postupně vaše myšlenky těžknou a běhají v cyklech. Tyto cykly myšlenek pročišťuji a věnuji se energetickému poli, čakrám, dantienům atd. Po skončení práce na energetického obalu se obracím k vašemu nitru. 

ales2V DALŠÍCH 60-TI MINUTÁCH
projdete

Spolu jsme již na dálku sestoupili do hluboké relaxace, uvolnění, meditace. V tuto chvíli si žádám o energii a pracuji technikou manter dle Ho´oponopono. Prostupuji postupně celým vaším energetickým systémem a promlouvám k jednotlivým orgánům, částem těla, každý kousek vašeho těla prozkoumávám – a jednotlivá místa opečovávám pomocí Ho´oponopono.

Dálková péče probíhá v atmosféře posvátnosti, léčím vás v meditaci – léčení probíhá na dálku, ležíte, vnímáte přicházející energie. Je vhodné poslouchat při léčení tichou relaxační hudbu.

shadow-ornament

Termín dálkové péče dohodneme po připsání platby na účet.
Doporučuji stáhnout si e-book Dálková zasvěcení, požehnání pro život, dle něj se můžete obdobně připravit na dálkové léčení.

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

[javascript][/javascript]

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.