Léčení nilským křížem


V léčení nilským křížem podstupujete léčení 24/7 - tedy nepřetržité léčení po dobu 7 dní. Působím na vás na dálku několikrát v průběhu každého dne. Pracuji rozličně dle svých zvyklostí, neexistuje stanovený postup mé dálkové práce. Podstatou zůstává "roztočit" energii tak, aby byla dostupná po celý cyklus léčení. Jedná se o "prostupující" energii uvolňující rozličné blokády. Využívám k léčení napojení na egyptská mystéria, která proces léčení umocňují a prohlubují.


NEŽ VSTOUPÍTE DO LÉČENÍ:
Tento druh léčení nemá žádné speciální pokyny pro vás jako příjemce energie. Dnem uhrazení služby se spouští vaše léčení bez odkladu. Nezískáváte závěrečnou zprávu, ale můžete se informovat na emailu info@rajneeshpranapati.net. Energie přijímejte pouhým rozšířením svého vědomí, že léčení probíhá. Víc není třeba. Toto léčení je vhodné pro ty, kteří u mě již nějakým léčením prošli a ví, co mohou očekávat v mé energetické práci.

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
Vaše jméno, datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

ÚČASTNICKÁ DOHODA - objednáním on-line semináře vyjadřujete souhlas


Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 646 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.