Nilský kříž – dálková péče

[divider style=“9″]

V dálkové péči nilským křížem podstupujete péči 24/7 – tedy nepřetržité opečování po dobu 7 dní. Působím na vás na dálku několikrát v průběhu každého dne. Pracuji rozličně dle svých zvyklostí, neexistuje stanovený postup mé dálkové práce. Podstatou zůstává „roztočit“ energii tak, aby byla dostupná po celý cyklus pečování. Jedná se o „prostupující“ energii uvolňující rozličné blokády. Využívám k léčení napojení na egyptská mystéria, která proces péče umocňují a prohlubují.

[divider style=“9″]

NEŽ VSTOUPÍTE DO DÁLKOVÉ PÉČE:
Tento druh péče nemá žádné speciální pokyny pro vás jako příjemce energie. Dnem uhrazení služby se spouští vaše dálkové opečování bez odkladu. Nezískáváte závěrečnou zprávu, ale můžete se informovat na emailu info@rajneeshpranapati.net. Energie přijímejte pouhým rozšířením svého vědomí, že péče probíhá. Víc není třeba. Toto dálkové opečování je vhodné pro ty, kteří u mě již nějakým procesem prošli a ví, co mohou očekávat v mé energetické práci.

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
Vaše jméno, datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

ÚČASTNICKÁ DOHODA – objednáním on-line semináře vyjadřujete souhlas

[button_4 border=“rounded“ size=“medium“ color=“lightblue“ align=“center“ href=“http://www.rajneeshpranapati.net/jak-nakupovat-u-rajneeshe/“]JAK NAKUPOVAT U RAJNEESHE[/button_4]

[divider style=“9″]