Mandala tvořivého plánu

Znáš to. Víš, že máš tvořit novou vizi svého života, ale je za tím tak málo inspirace, že nevíš odkud začít. Výklad Mandala tvořivého plánu ti pomůže rozpomenout na plán tvé duše v pozemské inkarnaci. Nevíš, jak začít? Pátráš po novém směru? Staré skončilo, ale nové tu ještě není? Trápíš se dlouho tím, že věci ne a ne vykrystalizovat? Nechej ke svému srdci promlouvat Mandalu tvořivého plánu.

V tomto výkladu zjistíš:
6 základních vhledů – pilířů tvého dalšího žití:
První nit, která otevírá tvůj vlastní vhled
Vhled, který tě směřuje tmou nevědomosti
Druhotný vhled (kam tě táhne mysl v dané záležitosti)
Hlavní charakteristika pilíře
Akční plán – po třech kartách na to, co s tím (tzv. Akční plán)
O co se jedná – finální utvrzení směru, který udává pilíř

Celý výklad se odvíjí od SRDEČNÍ karty, která je základem všeho.

Výklad, který je čistící, léčivý i harmonizační. Karty otevírají příjemné i nepříjemné oblasti a vytváří prostor pro nové možnosti. Rozšiř si také představu o tom, co vše tě ovlivňuje a co je třeba zpracovat a na co se soustředit v dalších měsících.

Výklad obdržíš formou neveřejného odkazu na klientský youtube kanál, kde se ti zobrazí video. Toto video máš trvale k dispozici.


Aby se mi dobře pracovalo, potřeboval bych od tebe, abys do poznámky napsal jednu věc, která ti přinese radost tady a teď. Může to být např. Radost mi udělá, když přivoním k růži. Nebo Radost mi udělá, když dnes zajdu do sauny. Toto přání by mělo být takovým přáním, které si splníš sám – tedy ne závislé na druhých. Cítím, že toto krátké zamyšlení něco otevře, co mi umožní lépe pracovat na dálku.

Dále bych od tebe potřeboval vědět, zda jsi ve vztahu, zda máš děti, co děláš za práci, zda máš problémy s financemi a to proto, že jsou to nejčastější věci, které se ve výkladech objevují – někdy si tyto informace potřebuji ověřit v objednávce, když na to přijde ve výkladu.

Děkuji za účast při spolutvorbě tohoto výkladu.


1) Vyplň platební formulář níže – všechny potřebné kolonky
2) Do pole „Poznámka“ vyplň:
datum narození, stav, zda máš děti, profesi a co ti udělá radost
3) Do pole „Poznámka“ vyplň také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžeš vybrat intuitivně, náhodně, můžeš si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Tvoje poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 15 (obvykle lidi napadá nejčastěji, nalaď se znovu)
stav: ženatý, rozvedený, single, otevřený vztah, na hromádce, v registrovaném partnerství, milenka, milenec, openminded atd.
Děti:
syn a dcera, dvě vnoučata
Profese:
Nezaměstnaný / Lakýrník nebo Cukrářka na plný úvazek, na mateřské atd.
Finance: hypotéka, dluhy, zajištěný atd.
Co mi udělá radost: Zajdu dnes do sauny


Po odeslání formuláře ti přijde na email zálohová faktura s platebními údaji, pokud volíš platbu bankovním převodem.


Poznámka: Tvou objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečti si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Výklad od výkladu se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou.

Namaste
Rajneesh

Rajneesh3Pruhledne