NÁVRAT TVÉHO SRDCE

Když není kam utéci a není se kam schovat – a všichni ti vidí do talíře, co na něm máš. Když už nemůžeš dále skrývat svou vnitřní pravdu, protože ti na to nezbývá síla – a tvé předstírání už nikoho nepřesvědčí: že jsi v pohodě, že se máš fajn – protože tvá vnitřní pravda tak bolí. Když tvé zraněné city se staly noční můrou a tvá ješitnost tě oddělila od možného uzdravení ran, které jsi skrýval za fantastickým hávem…

Je čas nalézt schopnost ozářit svět temných obtíží vlastním zdrojem světla. Pracovat s tužbami, nebát se jich, naslouchat jim, nepotlačovat je. Dokázat prospívat i uprostřed potíží! Už dříve jsi zabředl do zmatků a zoufalství, pozbyl ducha. A přesto – jsi nucen zacházet daleko za hranici předvídatelnosti. Vyvážení duchovního spojení ti umožňuje jít až na samou hranu a vracet se z ní zpět s nabytou moudrostí. Hledání rovnováhy mezi tužbami a duchovními praktikami.

Buď odvážný a zavolej své srdce zpět!ABSOLVOVÁNÍM 5-TI TÝDENNÍHO
ON-LINE SEMINÁŘE A DÁLKOVÉHO PROCESU

NÁVRAT TVÉHO SRDCE
ZÍSKÁŠ:

2  videa pro osobní práci
3 videa řízených meditací
energetickou schránku
oltářní procesní práci

 


ČÁST ZDARMA
3 VIDEA

Než  vstoupíš do tohoto on-line semináře, prosím, projdi si následující tři videa, která jsou volně dostupná. Ujasníš si v nich, zda je vůbec tento proces  pro tebe vhodný a co ti může přinést a co ne.

1.VIDEO ZDE 
Stopáž
24:12
Výprava: Hledání božího domu

2.VIDEO ZDE
Stopáž 21:42
Vyber si hromádku karet představující energii tvého srdce

3.VIDEO ZDE 
Stopáž
20:17
Vyber si hromádku karet představující další vodítko pro vstup


PLACENÁ ČÁST

 

V 1. TÝDNU
OBSÁHLÉ POKYNY


Stopáž 01:19:31

Obsah: Seznámení s kartami, které budu používat. Pracovní sešit (dostáváte pokyny). Jak si časově rozvrhnout dálkový proces. Nanebevzatý mistr Orion a téma, které dává celému procesu. Výklad karet na vizi. Výklad čakrových karet na celý dálkový proces. Stínová práce. Zklidnění. Doporučení. Vysvětlení dálkové práce – jakým způsobem na tebe působím. Co lze očekávat. Pravidla sdílení v tomto dálkovém procesu. 


V 2. TÝDNU
MEDITACE BÓDHI


Stopáž 01:00:32

Obsah: Meditace Bódhi tě pozve k uctění svých lásek z dětství, dospívání, k produchovnění svých sexuálních kontaktů v dospělosti. Uctění sexu a jednorázových vztahů. Od promiskuity k lásce.


V 3. TÝDNU
MEDITACE SVOLÁVÁNÍ STŘÍPKŮ TVÉHO SRDCE


Stopáž 01:00:34

Obsah: V tomto týdnu se dotkneš bolestí svého srdce. Láska trestá jenom jednou.  Meditace svolávání střípků svého srdce, přijetí odpovědnosti za to, komu jsi své srdce dal a kde jsi ho zanechal.


VE 4. TÝDNU
KVANTOVÁ MEDITACE NA LÉČENÍ TVÉHO SRDCE


Stopáž 01:01:20

Obsah: Ve čtvrtém týdnu eskalují všechny energie ke svému vrcholu, čeká tě Kvantová meditace na léčení tvého srdce.


V 5. TÝDNU
OLTÁŘ JAKO ZASTAVENÍ PRO SRDCE


Stopáž 01:14:02

Obsah: V tomto týdnu procesu Oltář jako zastavení pro srdce, dostáváš možnost využít magických energií mého oltáře – na oltáři pro tebe budou připraveny magické oleje, jejichž „energetickou esencí“ můžeš doladit svůj osobní proces. Když pocítíš potřebu ochrany, sahni si pro energie magických ochranných olejů. Návod, jak se připravit na přijetí magických energií. Návod na výrobu oltáře pro své srdce. Přikrývání oltáře a odkrývání oltáře. Účel oltáře. Vztahování se k oltáři. O sdílení. O čem proces byl. Vibrační rovina procesu. Co je chytákem. Čtu o kartě Milenci z Osho zen tarotu. Od čeho jsi se oprostil. Co bys měl žít. Co bylo pro tebe nejvyšší hodnotou v tomto procesu. Jakým způsobem budeš se mnou sdílet po skončení procesu. Závěrečná karta.


Cílem tohoto on-line semináře kombinovaného s dálkovým procesem je uctít sex, jednorázové vztahy, dětské lásky, milenecké vztahy, první zamilování, svolat střípky svého srdce, aby se mohlo uzdravit, a přepojit ho na kvantovou úroveň za cílem uzdravení a zhojení.

V semináři se pracuji převážně s multidimenzionálnímí energiemi, energií tažených karet a magickými oleji Anna Riva. Informace v semináři channeluji a řídím se svým duchovním napojením.


PŘEHLED:
Výroba: Všechny barvy života Rajneeshe Pranapati
Rok výroby: 2019
Celková stopáž (část zdarma): 66 minut
Celková stopáž (placená část): 336 Minut
Příloha: pokyny 10 stran, PDF
Energetická schránka dálkového procesu: Multidimenzionální energie, Orion, energie tažených karet, Avalókitéšvara a další
Oltářní procesní práce: duchovní kobra, navyšování vibrací oltáře, práce s magickou hůlkou, působení přes čakrové ampulky (každý klient má v procesu svého zástupce na oltáři), magické oleje Anna Riva a další dle intuice.


První video dorazí na tvůj email do několika hodin po zaplacení.
Energetickou schránku tvořím po uhrazení objednávky, nejpozději následující ráno.
Samotný proces pro tebe začíná shlédnutím prvního videa a přečtením pokynů.
Poté dostáváš na email jedno video týdně.

NEŽ VSTOUPÍTE DO PROCESU:
Předpoklad pro úspěšné projití on-line semináře je upřímná snaha změnit svůj život. Pro tento seminář není nutná předchozí zkušenost s prací na dálku. Seminář neobsahuje osobní konzultace ani emailové poradenství, máte možnost sdílet AŽ na konci procesu. Všechny důležité informace jsou poskytnuty v rámci on-line kurzu.


1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

ÚČASTNICKÁ DOHODA – objednáním on-line semináře vyjadřujete souhlas