Řeknu to na rovinu. Při tomhle výkladu mě napadlo, že se lehce pozná, kdo umí vykládat karty a kdo ne. Je to o egu – samozřejmě.

Měsíční výklad – co vás tedy čeká v únoru 2021 se dozvíte TADY.

Samozřejmě, základ všeho neúspěchu je posuzování práce druhých a poukazování na jejich nedostatky. Nicméně rád bych byl taky někdy upřímný. Když vidím kartáře, co z nedostatku udělá ctnost… (Rajneeshi, ale prosím tě… děláš, jako bys karty uměl vykládat od narození).

Asi to je tím, že jsem pracoval na placené věštecké lince – kde mi přišlo trapné nechat člověka zbytečně čekat na odpověď – zvlášť – když si za to platí takové peníze. To mě naučilo pracovat rychle, pojmenovávat rychle – zkrátka vykládat karty a ne se do nich dívat a čekat, až mi něco přijde.

Čekat až mi něco přijde znamená neumět vykládat karty. Karty můžu číst, vykládat (o to přeci jde – vyložit jejich význam). Jiná věc je, když duchovní energie vyrobí z takového výkladu zajímavé dobrodružství (Vhled není závislý na egu, to je jasná zpráva. Vhled se prostě otevře, pokud je proto vytvořený prostor) – ale v kolika případech je nutné čekat na vhled?

Povím vám kdy – když se nimrám v minulých životech a karmě, třeba. Kde je potřeba nějaký speciální druh uvědomění. Větší účast druhé strany. Co ještě…

Tam si člověk počkat musí – a někdy tak odvádím pozornost jinam – zatímco se mi otevírá vhled do minulosti – tak vyprávím jinou smyčku příběhu (ego zůstalo nažrané a koza zůstala celá), klient je zaujatý, ale důležitý vhled se rodí vedle, což vzápětí klienta překvapí.

Stejně jako mě – jistě. Ale po letech kartářské práce si už všímám, že se něco takového děje. Výklad – a jak se v něm informace odvíjí – to není věcí strojového vykládání.

Takže Rajneeshi, pokafral sis, postěžoval – a teď si každej zase může vykládat karty jak chce, viď? I když si po jazyku šlape, i když má špinavý ruce a od nosu mu kape, protože vrána k vráně sedá a rovný rovného si hledá (a tak to je). To ze mě lepšího kartáře neudělá. A šmitec.