Milí přátelé Všech barev života,
výklady karet, konzultace, léčení, dálkové procesy poskytuji všem bez rozdílu – je to výrazem mého univerzálního soucitu se všemi bytostmi. Mým cílem je poskytovat nejširší servis on-line vedoucí člověka k jeho maximálnímu potenciálu. Pokud se rozhodne člověk využít mého osobního servisu, jsem rád, že ho mohu provázet na jeho cestě životem. Pomáhám těm, kteří jsou nemocni, zlomení, ale i těm, kteří jsou spokojení či těm, kteří hledají nějakou informaci či rozptýlení. Za svůj čas, během kterého své služby poskytuji, přijímám dary.

Nejdůležitější je pro mě konat – nikoliv se vyjadřovat k práci druhých lidí, nehledejte u mě posouzení práce druhých.

Na své cestě jsem došel k duchovnímu jménu, které nyní používám při své práci. Prosím o respektování tohoto jména během on-line kontaktu, konzultací, ale i v osobním setkání na seminářích apod.

To, co potřebuji k jednotlivým výkladům karet obvykle bývá jméno, příjmení, datum narození popřípadě stručné otázky, které máte položit. Rád bych upozornil na to, že když se takzvaně vypíšete do emailu, necháváte si málo prostoru pro moment překvapení – více či méně tím manipulujete vyznění výkladu. Dále si mě prosím nestavte na piedestal, energie obdivu je na škodu. Zachovávejte si od počátku střídmý postoj k mé osobě jako k věštci, vyhnete se mnoha zklamáním.

Všechny výklady jsou vytvářeny pro vaši inspiraci. Tazatel je zodpovědný za svá rozhodnutí a závěry, které z výkladů karet a jiných služeb on-line i osobních vyvodí. Upřímně vás vyzývám ke kritickému přístupu k výkladům karet – berte tyto služby se zdravým nadhledem a nestavte na nich své štěstí či budoucnost.

Berte tuto službu jako rozšíření vhledu, který již máte.

Neobjednávejte služby pro druhé lidi. Jakkoliv mě těší, že máte zájem o mé služby, specifikum těchto služeb je něco jako vnitřní objednávka, ke které každý člověk musí dospět sám – z mé zkušenosti mohu říct, že čím menší vnitřní objednávka, tím větší nespokojenost s výkladem.

Upozorňuji na fakt, že nemám patent na život. Nečekejte od výkladů a mé práce víc, než je zdrávo. Mohu vás na vaší cestě podpořit, dát vám duchovní ochranu nebo také nic – jsou věci, které nezávisí na mé vůli – dar, který využívám při své práci, mi nenáleží, je mi dán.

Při své práci využívám svých schopností, dovedností, znalostí, moudrosti, ale schopnost vhledu je omezena tím, co mě i vás přesahuje. Ve své práci si vyhrazuji právo odmítnout klienta bez udání důvodu – ne proto, že bych mu chtěl něco zatajit, ale proto, že jsem dostal informaci – pocit, že
této osobě vykládat karty nemám. V tomto případě vám mohu doporučit někoho ze svých kolegů. Dost možná potřebujete pro svou cestu někoho jiného – s jinou schopností, jinou energií.

V případě, že cítíte, že je třeba změnit cestu, směr svého života, neváhejte vykročit svým vlastním směrem. Netrapte se tím, že se naše cesty rozchází. Je to v naprostém pořádku, potřebovali jste mě třeba jen pro kratičký úsek svého života. Požehnání můžete najít i jinde.

Nezapomínejte na svou vlastní vůli. Čiňte v souladu se svým nejlepším vědomím a svědomím. Podle duchovních zákonů můžete mít vše, po čem vaše srdce touží. Přeji vám blaho a štěstí.