29.7.2021
Štědrá patronka si vyžádala svůj dar zpět. I to se stane. Zrovna jsem maloval obraz Mostecko-žatecký přediv. Měl bych poděkovat, že jsem si díky „daru na omezený čas“ napsal knihu, vyjel na výlet, koupil barvy a plátna a maloval! Možná jsem ty kroky udělat prostě měl – a jinak bych je neudělal. Kdo ví? Takže cítím vděčnost, že si vzala zpět, co mi dala. A ještě jsem si pořídil magické oleje! No není to nádhera? Kdo by to byl udělal, být na malé podpoře od úřadu práce? Mohu alespoň pěstovat důvěru v život a být stejnou měrou vděčný za to, co život dal, stejně jako vzal.

Kniha je dopsaná. Během 14-ti dnů jsem napsal něco kolem 270 stran včetně obrázků se symboly. Dávám si nyní 14 dní na to, abych knihu opravil, doladil a poslal k finální korektuře.

16.7.2021
Endralon se rychle rozrůstá. Dnes překonám hranici sto stran. Předpokládám, že kniha bude mít 240 – 300 stran. Práce probíhá rychle jen díky tomu, že je projekt kvalitně připravený již delší dobu. Více na mém instagramu v insta stories zde.

12.7.2021

Díky štědrému daru od patronky spisovateli, jsem se mohl pustit do psaní knihy. Vybral jsem si projekt Endralon – kroniku všech andělů hvězdného Avalonu.

9.7.2021
Obdržel jsem štědrý dárek od patronky a tak mohu dovybavit svůj ateliér novými plátny a barvami. Těším se na další malování.

18.5.2021

18.5.2021 jsem rozeslal první svobodný dopis. Může za to Amálka.

12.3.2021

K 15.3.2021 ukončuji po mnoha letech podnikání. Děkuji, že jste byli mými klienty. Nadále můžete být mými patrony, díky kterým mohu poskytovat svou individuální duchovní péči, malovat obrazy nebo tvořit videa na youtube do členské sekce. Je to způsob, jak s vámi mohu nadále zůstat v kontaktu a jak dělat to, co mám rád – byť už ne jako OSVČ. Ukončením podnikání si dělám prostor pro novou práci.

Z tohoto důvodu individuální duchovní péči a vše dostupné na tomto webu poskytuji a zpracovávám pouze o víkendech.

4.3.2021

Třeba toto někomu pomůže. Od FÚ jsem se dozvěděl, že jelikož nemám provozovnu, nemám nárok na kompenzace. Podle všeho mi také od počátku epidemie koronaviru stát nic nezakázal a zejména ne vyjíždět za klienty a dále si pronajímat prostory např. přes Airbnb. Člověk se nestačí po roce divit – že mohl v klidu dál pracovat, vyjíždět, cestovat – a to zcela beztrestně (kéž by jenom šlo nějaký prostor pronajmout). Když jsem do první žádosti vyplnil, že vykládám karty, bylo to špatně – protože mi nikdo nezakázal karty vykládat a cestovat za klienty domů. Když jsem do druhé žádosti vyplnil, že za klienty vyjíždím, ale ne domů, ale do pronajatých prostor, bylo mi řečeno, že nemám provozovnu. A tak pořád dokola. Zároveň jsem o kompenzační bonus žádal přes odkaz z článku, kde se hovořilo, že mohu žádat nyní již na základě poklesu příjmů – světe div se, neviděl jsem žádné kolonky, kam co vyplnit – a teď se dozvím, že ještě nejsou zřízené a že možná později a že jsem Finančnímu úřadu přidělal práci!! Odeslal jsem dvě žádosti. Na jednu jsem odeslal hned zpětvzetí – měl jsem za to, že jsem vyplnil žádost špatně (a taky že ano) – ale proč se jedna moje datová zpráva rozdělí FÚ na 6 zpráv, to netuším – za to já nemůžu – ale vypadá to podle FÚ, že za to můžu a 3 hodiny, zdá se, to musí kvůli mě předělávat. Tak pozor na to, aby se z vás nestali trollové z rozhodnutí vlády.

14.2.2021

jsem krátce před půlnocí změnil šablonu webových stránek.

 


V roce 2021

Odešel jsem ze všech platforem, které jsem okupoval delší dobu. Spustila to aférka Whatsapp, kdy jsem si uvědomil svou velkou averzi vůči firmě Facebook. Přišel čas nestěžovat si na ní, ale změnit svůj přístup. Odešel jsem tak z Instagramu, Facebooku, Whatsappu.

Tento odchod u mě vybudil další vlnu odchodů ze sociálních sítí. Odešel jsem ze Soundtrap, Red Bubble, Linked-in, ale také jiných sítích, na kterých jsem byl soukromě. Zřídil jsem si účet u WT.Social, kde mě došlo, že chci využít na sto procent prostor mých webových stránek.

Proto jsem navázal na kroky, které jsem s webem provedl od nového roku a to, že jsem jsem přemigroval na lepší webhosting, kvůli aktualizaci php a možnosti plně zabezpečit web kvůli platbám on-line. Nyní má web ikonku zamčeného zámečku v adrese url.

Zřídil jsem také prémiovou sekci, ale až poté, co jsem smazal a protřídil veškerý obsah od roku 2013, kdy jsem web založil. Stejně tak jsem smazal veškerou pracovní poštu (asi 16 tisíc emailů), poté, co jsem ji přemigroval z účtu na účet.

Odešel jsem také od Smartemailingu, uzavřel jsem tak své letité podnikání. Protřídil jsem kontakty (mimoto jsem smazal databázi 700 kontaktů) a změnil veškeré přihlašovací údaje a hesla. Tyto velké změny jsem zakončil ukončením telefonního čísla, které jsem roky používal. V tuto chvíli nemám telefonní číslo pro veřejnost.

Ačkoliv adresa info@rajneeshpranapati.net je funkční, začal jsem používat k odpovídání adresu raj@rajneeshpranapati.net.

Změnou prošla i Velká kniha zasvěcení, ze které jsem obřadně odstranil listy související s minulostní energetickou prací.

Všechny výše zmínění kroky jsem cítil jako zakončení minulosti a prostor pro nový počátek v mém životě.