Rajneeshovy dopisy

shadow-ornament

E-kniha Rajneeshovy dopisy 2016 je soubor všech dopisů odeslaných přátelům Všech barev života toho roku doplněný o velké množství fotografií ze soukromí a rozšířeným povídáním o běžném životě. Publikace obsahuje také velké množství celostránkových fotografií, ať už portrétního charakteru či dokreslující atmosféru.

Ukázka:

E-kniha Rajneeshovy dopisy 2016 dokresluje svět Všech barev života a dává mu reálné pozadí. Náladou bych kolekci těchto dopisů přirovnal knize Co život dal a vzal od Betty MacDonaldové.

 

Rajneeshovy dopisy 2016 osvětlují, kam se svou pozorností zaměřuji a odkud vynáším na světlo to, co vím. Není to nějaké konkrétní moudro, spíš je to druh hledání. Jako když se rozkoukáváte v domě, do kterého vstoupíte a chvíli nevidíte vůbec nic, než si vaše oči přivyknou.

*
Počet stran: 121
Formát: A4 na výšku
Dopisy jsou zachovány v původní formě i s odkazy, kterými se lze dle zvoleného prohlížeče prokliknout na odkazující materiály. Je možné, že některým odkazům časem vyprší platnost. Jednotlivé dopisy lámu v závislosti na délce textu také na dvě strany. Přirozeně nechávám na "dopisním papíře" volné místo, tak jako když dopíšete dopis...
Kolekce dopisů obsahuje známé dopisy, které jsou nyní volně k přečtení na tomto webu.
Publikace si nedává za cíl přinést neobyčejný obsah, ale svědomitý záznam uplynulého období s přihlédnutím ke každodennosti.
E-kniha potěší všechny ty, kteří rádi odebírají můj obsah a uvítají materiály "pěkně pohromadě".
E-knihu si můžete také vytisknout a pak budete mít příjemné čtení do postele.
Upomínkový předmět na naší společnou cestu.
Zakoupením e-knihy podporujete chod youtube kanálu Všechny barvy života.

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) E-knihu obdržíte automaticky na svůj email po připsání platby na účet

Děkuji.
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

shadow-ornament

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 632 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.