REIKI ROH HOJNOSTI

reikirohhojnostithickbooklaying(4)

Na objednání

Předpoklad:
U mnoha zasvěcení je podmínkou – předchozí zasvěcení do jiného systému. Pokud nesplňujete podmínku, zasvěcení neproběhne.
Žádný (Nemůžete zasvěcovat)
Mistr reiki učitel (Můžete zasvěcovat)

Channelling: Herta Beer

Dimenze: 5
Spojené barvy: Zlatá
Silné duchovní propojení: Fortuna

Většinou však tomu brání vlastní negativní myšlenky, obvyklé blokády a jednotlivě také karma nebo životní úkol. Avšak s tímto naladěním lze větší část těchto zábran odstranit z cesty. Není to však léčivý prostředek, na všechny finanční potřeby! Především pokud se ještě vyskytují blokády, způsobené karmickým zatížením. Není však vůbec řečeno, že proto musíme svůj celý život prožít v pytlovině a popelu a žít jen v bídě. Naopak.
Tímto zasvěcením a v důsledku přirozeně změněného myšlení, jakého lze dosáhnout, jelikož se zasvěcením spojujeme s vyššími vibračními frekvencemi, se mohou otevřít netušené možnosti, jak získat mnohost hojnosti a bohatství a užívat ji bez zábran.

Pokud jste se rozhodli pro Zasvěcení, vyplňte platební formulář níže a do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození. Pokyny, jak přijmout zasvěcení a návrh na termín obdržíte do 72 hodin od přijetí platby. Po zasvěcení obdržíte na email skripta a certifikát.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

[button_4 border=“rounded“ size=“medium“ color=“lightblue“ align=“center“ href=“http://www.rajneeshpranapati.net/jak-nakupovat-u-rajneeshe/“]JAK NAKUPOVAT U RAJNEESHE[/button_4]

[javascript][/javascript]