Reikido

rp-uprava

To, co charakterizuje mě jako mistra reiki učitele, je slovo Návrat. Když člověk ztratí životní výhody a hledá nové začátky, pak jsem tu proto, abych mu pomohl překlenout období, kdy se mu nedaří. Dále s ním sdílím to, co mě naplňuje a vedu ho k tomu, aby si rozpomněl na to, co se poté přirozeně vrátí do jeho života – na radost, lásku a naplnění.

Reikido v mém případě představuje následující:

Konzultační činnost – Každý z nás zažije moment, kdy pohasne vnitřní světlo. Jak znovu obnovit vnitřní jas a obnovit vnitřní sílu sděluji během konzultací, ve kterých využívám různých terapeutických přístupů, technik (výklad karet, automatická kresba, Grožnjanské mystérium) a intuice.

Výuka reiki a léčení – Stále objevuji moudrost tohoto léčebného systému a poznané sdílím s druhými v rámci dálkové práce, pořádaných seminářů či osobních setkáních.

Procesy sebeuvědomování – V různých dálkových procesech sebeuvědomování (Volání partnera duše, Čištění křišťálovou lebkou a dalších) vedu energeticky člověka do stavu, ve kterém jedná bezprostředně, v souladu s životem, bez očekávání (aniž by v sobě živil nějakou naději). Očišťuje se tak od navyklých vzorců chování, vlivu společnosti a na úrovni duše tak dochází k uzdravování. Tento princip uzdravení probíhá mimovolně.