RSS kanály Všech barev života

 

Čtečka vás vždy upozorní, co je nového v oblastech, které si zvolíte.

Já sám používám RSS čtečku v telefonu a to čtečku Read – Simple RSS Reader, která je velmi jednoduchá na použití.

Mezi nejznámější RSS čtečky patří asi FeedReader. Má jednoduché ovládání, nemate složitějšími funkcemi. Kanály lze přidávat buď ručně, nebo importem ze souboru. Začátek zprávy se zobrazuje přímo v aplikaci, nebo si můžete nastavit zobrazování celé stránky se zprávou. Nechybí funkce pro vyhledávání a filtrování zpráv. Stáhnout aplikaci

RSS čtečku obsahuje každý moderní prohlížeč. Uživatelé Internet Exploreru 7, Firefoxu, Opery a dalších mohou přidávat RSS kanály přímo z adresního řádku, slouží k tomu speciální ikona, která se na jeho konci objeví.

Čtení RSS zvládne i většina nových e-mailových klientů.

RSS čtečky jsou také součástí různých desktopových aplikací, které rozšiřují možnosti operačního systému. Je to například Google Desktop Search s The Reader Gadget.

RSS kanály serveru rajneeshpranapati.net jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování nebo další šíření RSS kanálů serveru rajneeshpranapati.net bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno.

Upozornění

Server rajneeshpranapati.net neprodává, nepřeprodává, ani nelicencuje žádný ze softwarových produktů, uvedených na těchto stránkách. Nenese odpovědnost za jakékoliv problémy, vzniklé stažením nebo použitím softwarových produktů z těchto stránek.

Přehled nabízených RSS zdrojů Všech barev života

MAGAZÍN (e-zin) VŠECHNY BARVY ŽIVOTA
https://www.rajneeshpranapati.net/category/cesky/magazin/feed
Magazín se profiluje. Čas ukáže.
Současné rubriky:
Recepty, Karetní dýchánek, Všechny barvy života

GROŽNJANSKÉ MYSTÉRIUM
https://www.rajneeshpranapati.net/category/cesky/groznjanske-mysterium/feed
V minulosti jsem zde publikoval několik článků vztažených tématem ke Grožnjanskému mystériu, např. GM: Volby amerického prezidenta. Pokud nechceš přijít o novinky z této oblasti, dej si do feedu tento RSS zdroj.

SERVIS
https://www.rajneeshpranapati.net/category/cesky/servis/feed
Mezi nejčastější dotazy v minulosti patřily ty, které směřovaly na mé pracovní výjezdy do Prahy a dalších měst. Pokud chceš včas dostat oznámení o mých plánovaných cestách, odebírej tento RSS zdroj. Nic ti pak neunikne.

TISKOVÉ ZPRÁVY
https://www.rajneeshpranapati.net/category/cesky/tiskove_zpravy/feed
V této kategorii jsem sice nepublikoval mnoho článků, ale jsou vlastně zdrojem pro externí webové stránky. Pokud chceš mé oficiální vyjádření k nějaké záležitosti, článek, který chceš publikovat na svém webu, pak toto je ta správná volba. V minulosti jsem zde publikoval článek Věštecká intervence: Uprchlická krize.

ZÁZEMÍ WEBU
https://www.rajneeshpranapati.net/category/cesky/zazemi-webu/feed
Nechceš propásnout změny  týkající se chodu a běhu těchto webových stránek? Chceš zavčasu vědět, že se chystají nové obchodní podmínky nebo když se objeví nový návod? V minulosti jsem zde publikoval např. článek Často pokládané otázky.

E-SHOP
https://www.rajneeshpranapati.net/category/e-shop/feed
Nejobsáhlejší rubrika, která čítá přes 450 článků. Nechceš přijít o novinky v e-shopu? Dálkové procesy, dálkové školy, Pak toto je ten správný RSS zdroj.

ZASVĚCENÍ
https://www.rajneeshpranapati.net/category/e-shop/zasveceni/feed
Jsi příznivec dálkových zasvěcení? Sleduj, jaké nové zasvěcení zprostředkovávám.

CHCEŠ ODEBÍRAT VŠE?
https://www.rajneeshpranapati.net/feed
Jedinou nevýhodou tohoto RSS zdroje jsou publikované články v nastavení soukromé (pod heslem) jako například články vztahující se k on-line seminářům.


Poznámka pod čarou
S novou kapitolou RSS kanálů Všech barev života cítím nové možnosti, nové rubriky, které zde přibudou, jakmile se mi poskládá celý obraz. Budu se těšit na váš odběr.