SHAMBALLA 1024

 

1024thickbooklaying

Využití Shambally 1024
Tímto systémem je možné léčit kohokoli. Ovšem čím výše člověk vibruje ve vyšším frekvenčním spektru, tím rychleji projde léčebným procesem. Shamballa je určena především pro ty z vás, kteří započali vědomý vzestup, společně s naší planetou.

Shamballa 1024 v sobě slučuje několik typů energií. Univerzální životní energie, Mahatma energii („JÁ JSEM“ Boží přítomnost), energii Nanebevzatých mistrů.

Energie Shambally nám velmi napomáhá při „vzestupu“ do 4. a 5. dimenze. Osvobozuje od emocionálních vazeb a starých vzorců myšlení a jednání, rozpouští karmu, uvolňuje karmickou zátěž, aktivuje další řetězce DNA, napravuje pokřivené kódy DNA.

Symboly Shamballa 1024 pracují s vysoko vibrujícími frekvencemi 5D a mohou vyléčit skoro všechny nemoci, které jsou v 3D považovány za nevyléčitelné (AIDS, rakovina, alergie, závislosti, otrava těžkými kovy, regenerace u zcela poškozených orgánů, apod.).

Jak pracovat s energií Shambally
U Shamballa 1024 nepotřebujete znát žádné symboly, i když jich má 1024. Při zasvěcení jsou vám symboly vloženy přímo do aury. Takže pak už pracujete pouze s energií a s úmyslem. Čistý úmysl je všechno, co u Shamballa 1024 potřebujete. Nepotřebujete znát symboly potřebné k léčení, protože všechno pro vás dělají energetické bytosti, které tu jsou s vámi, pracují pro vás – vědí nejlépe, co zrovna potřebujete! Je to pro ně jen jakýsi způsob souhlasu, který ony v tu chvíli potřebují a který byste jim sami od sebe nedali.

Stupeň I
–  telepatické předání 256 symbolů 1.stupně

Stupeň II
– telepatické předání 256 symbolů 2.stupně  (dohromady 512)
– 512 symbolů pro léčení zvířat na požádání

Stupeň III
– telepatické zasvěcení do dalších 256 symbolů  (celkem 768)

Stupeň IV – Mistr/Učitel
– telepatické předání 256 symbolů, mistrovský stupeň opravňující k zasvěcování.

 Pokud jste se rozhodli pro Zasvěcení, vyplňte platební formulář níže a do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození. Pokyny, jak přijmout zasvěcení a návrh na termín obdržíte do 72 hodin. Po zasvěcení obdržíte na email skripta a certifikát.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

[button_4 border=“rounded“ size=“medium“ color=“lightblue“ align=“center“ href=“http://www.rajneeshpranapati.net/jak-nakupovat-u-rajneeshe/“]JAK NAKUPOVAT U RAJNEESHE[/button_4]

[javascript]

[divider style=“3″]