Shamballa 2002

2002thickbooklaying(1)

Souhrnné informace o zasvěcení:
Shamballa 2002 je pokračováním Shambally 1024. Je to novější a rozšířenější systém, který již obsahuje 2002 symbolů. Tento systém je opět reprezentován Mistrem Saint Germainem a řadou dalších Světelných bytostí a Nanebevzatých Mistrů. V roce 2006 ji channeloval Mgr. Zbyněk Kostrhun.

Shamballa 2002 má také čtyři stupně, ale na vyšší hladině vibrací, než Shamballa 1024. Symboly jsou přenášeny telepaticky přímo do energetického systému zasvěcovaného a mohou tak zvýšit jeho vibrace na vyšší kmitočty.

Shamballa 2002 je rychlejší a pružnější. Její energie je ostřejší a výraznější, než u starších systémů.

Všechny čtyři stupně Shambally 2002 se mistrům předávají pouze jedním zasvěcením jako doplněk k Shamballe 1024.

Energie Shambally je duchovní naladění, které harmonizuje hlavně naše horní čakry (od srdeční čakry nahoru). Ostatní čakry se „dorovnávají“ samy. Čakry, které víří rychleji, vytahují nahoru nebo harmonizují i ty ostatní. Při práci s energií Shambally se musíme také „uzemňovat“ a nesmíme nezapomínat na život v realitě. A život tady na zemi – to je právě práce těch prvních tří čaker.

Na objednání

PŘEDPOKLAD:
U mnoha zasvěcení je podmínkou  předchozí zasvěcení do jiného systému. Pokud nesplňujete podmínku, zasvěcení neproběhne.
Shamballa 1024

Pokud jste se rozhodli pro Zasvěcení, vyplňte platební formulář níže a do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození. Pokyny, jak přijmout zasvěcení a návrh na termín obdržíte do 72 hodin. Po zasvěcení obdržíte na email skripta a certifikát.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

[button_4 border=“rounded“ size=“medium“ color=“lightblue“ align=“center“ href=“http://www.rajneeshpranapati.net/jak-nakupovat-u-rajneeshe/“]JAK NAKUPOVAT U RAJNEESHE[/button_4]

[javascript][/javascript]