Splash! – Věštba z inkoustu a magických olejů

[YouTube_WD id=7 item=8]

Věštba z magických olejů je léčivou masáží duše. Není to výklad. Je to sbírání pěny z povrchu inkoustu – věcí vyjevených. Samotné nahlížení do inkoustu je léčivé. Inkoustu nevyjevuje věci jako karty a jiná órákula. Inkoust vyjevuje postupně – je v něm podstatně delší procec odkrývání informací. Při věštbě z inkoustu se rozpouští lítost, zklamání, bolest a další pocity a to díky vhledům, které se dle inkoustu táhnou do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Bolest se proměňuje v poznání.

V tomto výkladu zjistíš:
Pouze to, co chce sdělit velký duch
Věštba bývá také obohacena o vhledy z karet pro upřesnění.

Před vyslechnutím výkladu je dobré požádat velkého Ducha o snětí žalu, smutku, bolesti. Svou bolest můžete pouhým pohledem utápět v inkoustu. Věštba z inkoustu pak může sloužit jako malý přechodový rituál.

Výklad obdržíš formou neveřejného odkazu na klientský youtube kanál, kde se ti zobrazí video. Toto video máš trvale k dispozici.

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3
+ jméno a datum narození dané osoby, o kterou jde

Poznámka: Tvou objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečti si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Video výše slouží jako ukázka pro představu. Osobní výklad se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou. Děkuji.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

 

shadow-ornament

 

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.