Štědrovečerní věštba pro celou rodinu

Výklad, u kterého se sejde celá rodina.

V tomto výkladu:

Štědrovečerní věštba pro celou rodinu je dárek pod vánoční stromeček. Ve výkladu jsou zahrnuti všichni ti, se kterými se chcete podělit o tento nevšední zážitek. Výklad je tvořený intuitivně, obsahuje věštbu z kouře svíce pro celou rodinu, pro jednotlivé osoby a je doplněný o věštbu z inkoustu, věštbu z karet a věštbu z kávové sedliny či čajových lístků. Společně si pak můžete vychutnat tuto věštbu jako štědrovečerní krátký film o vaší budoucnosti. Ve výkladu jsou jen takové informace, které můžete vědět všichni. Video si můžete nasdílet emailem (získáte neveřejný odkaz), takže se můžete dívat spolu se svou rodinou i na dálku.

Výklad obdržíte formou neveřejného odkazu na klientský youtube kanál, kde se zobrazí video. Toto video máte trvale k dispozici.

shadow-ornament

POZOR! VĚŠTBU LZE OBJEDNAT NEJPOZDĚJI 15.12.
VĚŠTBA BUDE ZASLÁNA NA EMAIL NEJPOZDĚJI 23.12. VEČER.

POČET OBJEDNÁVEK JE LIMITOVANÝ - VIZ FORMULÁŘ DOLE.

shadow-ornament

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte jména členů rodiny, kteří se spolu s vámi budou dívat na video a také jejich data narození a jaký vztah mají k vám. Nezapomeňte uvést své jméno i své datum narození.
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
Jana (tazatel), 3.5.1967
Lada (sestra) , 3.4.1956

Poznámka: Tvou objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečti si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Video výše slouží jako ukázka pro představu. Osobní výklad se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou. Děkuji.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

 

shadow-ornament

 

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.