Velká dvanáctka: 12 hvězd, 12 poselství

Video slouží jako ukázka pro představu. Osobní výklad se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou.

Velká dvanáctka jsou magické výklady o dvanácti kartách. Život utíká jako voda a v pomíjivosti času se snažíme zachytit obraz skutečnosti. Tento výklad je jako chycení momentu – a řádné jeho prozkoumání.  Tím, že je vytvořena fotografie okamžiku, lze přeplánovat další cestu.

VELKÁ DVANÁCTKA: 12 HVĚZD, 12 POSELSTVÍ
Stává se vám to také někdy? Uděláte pět kroků dopředu, dvacet dozadu, šest vlevo a místo toho, aby přišla inspirace, tak jste unavení – máte dojem, že zkrátka vynaložíte tolik úsilí na dosažení svého cíle, že už snad nemá smysl jít dál.

BIG12

Co vám radí hvězdy?
Jaké změny máte provést?
Je čas vydat se na cestu?
Je čas se přestěhovat?

Velká dvanáctka: 12 hvězd, 12 poselství je šlápnutím do pomyslných pedálů vašeho života. Co radí hvězdy pro vaši situaci? Nechte se inspirovat.

Výklad obdržíte formou neveřejného odkazu na klientský youtube kanál, kde se vám zobrazí video. Toto video máte trvale k dispozici.

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3

Poznámka: Vaši objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečtěte si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Děkuji.

ales-spiritus-cut

Namaste
Rajneesh

 

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

 

 

GDPR
Nakoupením v e-shopu Všechny barvy života Rajneeshe Pranapati  souhlasíš se ZÁSADAMI GPDR, zpracováním osobních údajů a souhlasíš s obchodními podmínkami.

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.