Velká dvanáctka: Tvoje cesta následujícím rokem

Velká dvanáctka jsou magické výklady o dvanácti kartách. Život utíká jako voda a v pomíjivosti času se snažíme zachytit obraz skutečnosti. Tento výklad je jako chycení momentu – a řádné jeho prozkoumání.  Tím, že je vytvořena fotografie okamžiku, lze přeplánovat další cestu.

Máte pocit, že vám život protéká mezi prsty?
Máte dojem, že nedokážete ocenit, to co máte?
Děje se toho hodně najednou a nevíte, co je důležité?

Velká dvanáctka rozšíří vnímání situace – je takovou masáží, kdy se uvolní bloky a energie se rozproudí. Velká dvanáctka prorazí zastaralé způsoby vnímání a uvolní vůni do vašeho života.

BIG12

VELKÁ DVANÁCTKA: VAŠE CESTA NADCHÁZEJÍCÍM ROKEM

12 karet představuje 12 vašich „slabostí“ v nadcházejícím roce, na kterých je třeba zapracovat, aby život začal pracovat ve váš prospěch.

Výklad obdržíte formou neveřejného odkazu na klientský youtube kanál, kde se vám zobrazí video. Toto video máte trvale k dispozici. Video nahoře slouží jako ukázka pro představu. Osobní výklad se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou.

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3

Poznámka: Vaši objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečtěte si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Děkuji.

ales-spiritus-cut

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

 

 

GDPR
Nakoupením v e-shopu Všechny barvy života Rajneeshe Pranapati  souhlasíš se ZÁSADAMI GPDR, zpracováním osobních údajů a souhlasíš s obchodními podmínkami.

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.