Velký výklad karet na práci

Velký výklad na práci vám pomůže v rozhodování. Potřebujete-li učinit rozhodnutí s důvěrou, že vše je v pořádku, tento výklad vám může napomoci. Poví vám, co vše máte při svém rozhodování zvážit, ať už zavíráte firmu, hledáte novou práci nebo zakládáte společnost.

Co si odnesete z velkého výkladu:
6 vhledů do oblasti práce rozšířených o rady a doporučení vycházejících z karet
Mnoho samostatných vhledů z druhé části výkladu
Srdce výkladu poví, co je ve vaší situaci nejdůležitější

V samotném velkém výkladu karet se rozkládají karty úplně všechny. Z nich se pak čtou všechny výše zmíněné informace – jedná se o velmi podrobnou věštbu! Velký výklad z karet vypovídá váš příběh od A do Z. Po přečtení celé první tabule se v přísném pořadí karty opět přeskládávají do nového systému. Celkem je přečteno 2×78, dohromady 156 karet tzn. přes 468 komibinací v celém Velkém výkladu. Co se týče délky výkladu, pohybuje se mezi 45 – 60 minutami.

cobudevasimziskem-cardleft
Velký výklad na práci přináší vhledy do souvislostí. V případě, že je člověk nespokojený s předpokládaným vývojem událostí, může něco změnit a tak i v mnoha případech naleznete drobná doporučení pro změnu směru nebo na co se zaměřit. Velký výklad vás může přivést k přehodnocení svého pracovního směřování. Nezapomínejte, že Štěstěna přeje připraveným a může přát i vám.

V případě tohoto výkladu nejde ani o budoucí události, spíš jako o rady a doporučení, vhledy související s vaší pracovní situací.

 

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození a napište, co vám přijde relevantní, že bych měl vědět k vaší pracovní situaci. Není třeba ale podrobně rozepisovat svůj příběh, karty řeknou i tak svůj pohled na vaší situaci.
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.
3) Do pole „Poznámka“ vepište také všechny, kteří jedou spolu s vámi (a data jejich narození), kam plánujete dovolenou a na jak dlouho.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3
Jsem podnikatel, mám společníka, chci se s ním rozejít. Dlouhodobě nám to nefunguje.
nebo
Jsem zaměstnankyně, nevím, zda si mám říct o přidání.

Poznámka: Tvou objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečti si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Video výše slouží jako ukázka pro představu. Osobní výklad se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou. Děkuji.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Pokud víte o někom ze svých známých, komu by Velký výklad na práci prospěl,
prosím o doporučení. Předem děkuji za váš čas.

Těším se na naše setkání.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

shadow-ornament

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh