Velký výklad karet

velkyvyklad-cardleft

 Výklad, který shrne budoucí děje do jednoho celku. To, jak velký celek se vám ve výkladu zobrazí je už věcí osudu. Kam můžete se svým kartářem nahlédnout? Jaké oblasti se otevřou? To rozhodnou karty. Nahlédněte se mnou do svého osudu a nechte promluvit karty – co vás čeká a nemine.

V samotném velkém výkladu karet se rozkládají karty úplně všechny. Z nich se pak čtou všechny výše zmíněné informace – jedná se o velmi podrobnou věštbu! Co se týče délky výkladu, pohybuje se mezi 60 – 80 minutami.


Velký výklad přináší životní náhled a vhled do roku, který tímto uvedením do souvislostí, bude mít pro vás větší přínos. V případě, že je člověk nespokojený s předpokládaným vývojem událostí, je možné něco změnit a tak i v mnoha případech naleznete drobná doporučení pro změnu směru nebo na co se zaměřit. Velký výklad vás může přivést k přehodnocení svého životního směru. Nezapomínejte, že Štěstěna přeje připraveným a může přát i vám.


Aby se mi dobře pracovalo, potřeboval bych od tebe, abys do poznámky napsal jednu věc, která ti přinese radost tady a teď. Může to být např. Radost mi udělá, když přivoním k růži. Nebo Radost mi udělá, když dnes zajdu do sauny. Toto přání by mělo být takovým přáním, které si splníš sám – tedy ne závislé na druhých. Cítím, že toto krátké zamyšlení něco otevře, co mi umožní lépe pracovat na dálku.

Dále bych od tebe potřeboval vědět, zda jsi ve vztahu, zda máš děti, co děláš za práci, zda máš problémy s financemi a to proto, že jsou to nejčastější věci, které se ve výkladech objevují – někdy si tyto informace potřebuji ověřit v objednávce, když na to přijde ve výkladu.

Děkuji za účast při spolutvorbě tohoto výkladu.


1) Vyplň platební formulář níže – všechny potřebné kolonky
2) Do pole „Poznámka“ vyplň:
datum narození, stav, zda máš děti, profesi a co ti udělá radost
a 5 otázek ke své budoucnosti
3) Do pole „Poznámka“ vyplň také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžeš vybrat intuitivně, náhodně, můžeš si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Tvoje poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
5 otázek: Řeším pracovní záležitosti, nevím, jestli mám opustit současnou práci a vzít jinou?
Můj syn Jarda (5.4.1995) – dostane se na VŠ?
Jak se bude vyvíjet vztah s manželem? Roman (1.1.1957)
Na co si mám dát pozor?
Co moje maminka? Má bydlet s námi nebo ji máme dát možnost bydlení v pečovatelském domě?
číslo duchovního vývoje: 15 (obvykle lidi napadá nejčastěji, nalaď se znovu)
stav: ženatý, rozvedený, single, otevřený vztah, na hromádce, v registrovaném partnerství, milenka, milenec, openminded atd.
Děti:
syn a dcera, dvě vnoučata
Profese:
Nezaměstnaný / Lakýrník nebo Cukrářka na plný úvazek, na mateřské atd.
Finance: hypotéka, dluhy, zajištěný atd.
Co mi udělá radost: Zajdu dnes do sauny


Po odeslání formuláře ti přijde na email zálohová faktura s platebními údaji, pokud volíš platbu bankovním převodem.


Poznámka: Tvou objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečti si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Výklad od výkladu se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou.

Namaste
Rajneesh

Rajneesh3Pruhledne