DOPORUČENÍ MISTRA


JSI BEZ ZKUŠENOSTI?

Reiki I, Reiki II, Reiki III

a to proto, aby sis osvojil práci s energií na sobě (I), poté na druhých (II) a stal se mistrem svého života (III). Reiki mistra učitele doporučuji pouze těm, kteří chtějí jít cestou učitele.

Následně si můžeš vybrat některé z následujících zasvěcení:
řada Shambally, Klíč k minulosti a Imara reiki.

Dále již podle svého pocitu.


POTŘEBUJEŠ DOPLNIT SVOU ŘADU ZASVĚCENÍ?

Pokud jsi začínal zasvěcením do Shambally a nemáš reiki, doporučuji řadu I-IV. Zasvěcení do mistra reiki učitele cítím jako esenciální pro tvou další cestu. Ne proto, že bys měl jít cestou reiki – ale proto, abys převzal plnou odpovědnost za svůj duchovní svět a to, co se v něm děje a to nejen myšlenkově, jako nějaký koncept, ale energeticky – duchovně – a prakticky v životě. Teprve to je dobrý základ pro tebe jako mistra kteréhokoliv jiného energetického systému – i základ pro tvou další cestu, kterou si vybereš. Necítím, že zde jde o znalost – ale o předání zasvěcovacího rituálu – o vhled jiného mistra do tvých záležitostí duchovního charakteru a jejich prováznost na praktický život.

V roce 2021 doporučuji doplnit mistrům reiki, mistrům učitelům reiki a Světelným rytířům Grožnjanského mystéria následující zasvěcení:

BOŽÍ PEČEŤ (pro ty, co nastoupili cestu reiki, adepta Řádu světelných rytířů GM)
NOSITEL BOŽÍ PEČETĚ
(pro mistry reiki učitele, adepty Řádu světelných rytířů GM)

Toto zasvěcení od Taisha Taumy nyní cítím jako důležité pro proces ozdravění fyzického těla. Celistovostí dosáhnu pozorováním toku energií v mém těle, mezi mým tělem a okolím. To vyvolá samoléčení. Celistvost se projeví jako klid a pohoda ve vztahu k okolí a svému fyzickému tělu.

Jako u mnoha jiných zasvěcení – nejde zde o informace. Principem rozpečetění dlaní je aktivace Božího světla, kterému jdou stranou všechny ego požadavky (jdu něco léčit, napravovat). Stávám se pouhým pozorovatelem, avšak bdělá pozornost napravuje a léčí – protože uvolňuje cestu Božímu světlu.

V praktické rovině vnímám jako ozdravné v každodenním rituálu po ránu zapálit svíci (archandělskou, pokud máme) a namalovat si symboly Boží světlo, Hung, Palm 1 a Palm 2 do dlaní a následně přetáhnout otevřené energie přes hlavu, korunní čakru, na sebe.

Pokud toto/tato zasvěcení máte, doporučuji s nimi více pracovat v osobní rovině. Pokud s ním máte pracovat i jinak, cesta se vám ukáže.


CO JE NYNÍ JINAK?

Zasvěcované neeviduji ve Velké knize zasvěcení. Nevystavuji certifikáty o zasvěcení. Zasílám pouze skripta, které jsem sám dostal nebo která jsem upravil. Nezasílám pokyny k přijetí zasvěcení.

Každý, kdo žádá o zasvěcení na dálku je srozuměn s tím, že si zasvěcení přijímá dle svých zkušeností a zvyklostí a nenárokuje si pokyny na dálku od mistra. Pokud cítíš, že chceš vodit za ručičku, prosím, vyhledej jiného mistra.

Nevystavuji certifikáty tak jako dříve – toto je za mnou. Nedávám na nic razítko, ani svůj podpis. Pokud necítíš, že ti to takto stačí, vyhledej jiného mistra.

Neodpovídám na dotazy týkajících se zasvěcovacích rituálů, energií, systémů ani jiné další. Adept přijímá fakt, že jeho duchovní cesta je jeho vlastní mistrovská cesta. Jsem tu pouze nyní pro mistry, kteří si chtějí rozšířit škálu svých schopností a dokáží si tedy poradit sami bez ohledu na to, kolik času jim to zabere.


 Chceš zasvětit na dálku? Informuj se u mě na emailu
raj@rajneeshpranapati.net